כללי

מצלמות תרמיות HIKVISION

מצלמות תרמיות HIKVISION

 

מה אנו מציעים
כל אובייקט עם טמפרטורה מעל אפס מוחלט פולט כמות ניתנת לגילוי של קרינה אינפרא-אדומה. ככל שהטמפרטורה של אובייקט גבוהה יותר, כך עוצמת האינפרא אדום הנפלטת גבוהה יותר. ניצול ההבדלים בעוצמת אינפרא אדום בין אובייקטים, מצלמות תרמיות להפוך את אינפרא אדום בלתי נראה "גלוי" בצורה של תמונות אזור חום.

מצלמות תרמיות היקוויז ' ן, המכסות אבטחה, תרמוגרפיה וראייה מסחרית, מבטיחות מודעות מצב שכבתית במגוון תרחישים כגון הגנה היקפית, מדידת טמפרטורה וגילוי אש. הם "רואים" ממרחקים ארוכים כמעט בכל תנאי אור או מזג אוויר, ומבדילים אנשים ורכבים מאובייקטים אחרים עם יכולות למידה עמוקה. בתוספת הדמיית אור גלוי ומטא נתונים חזותיים, מצלמות תרמיות של היקוויז ' ן הן הבחירה האידיאלית למודעות מוגברת לאירועים ומצבי חירום 24/7.

סדרת האבטחה, שנבנתה כדי לסבול סביבות חיצוניות קשות ומצוידת בטכנולוגיות חדישות ביותר, יכולה להפוך בקלות למערכות הגנה היקפיות מתקדמות לתשתיות קריטיות. מעוצב בצורה מלוטש גורם ועם מגוון מודלים והופעות, את כף יד תרמוגרפיה סדרת הוא בשימוש נרחב עבור מקורה אש מניעה, חשמל ומכאני בדיקות, וכו'. עם מכשירים מונוקולריים ובינוקולריים ידניים, כמו גם רכיבים תרמיים מרכזיים, סדרת החזון המסחרי ממשיכה להרחיב אפשרויות חדשות ביישום המסחרי של טכנולוגיות תרמיות.

מוצרים תרמיים של היקוויז ' ן כוללים שלוש פונקציות חדשניות להתאמה סביבתית טובה יותר: בקרת רווח אוטומטי, שיפור פרטים דיגיטליים והפחתת רעש דיגיטלית 3. התאמת הטווח הדינמי של התמונה כדי לסייע לתמונה לשמור על בהירות מאוזנת; ד. ד. ד., המבוסס על אלגוריתם המגדיר אזור עניין, מעניק פרטים נוספים בתמונה שעל המסך; ו-3 ד.ד. ר. ממזער עוד יותר את ההשפעה של "פיקסלים חמים", מה שגורם לתמונות להיראות חדות עוד יותר.

למוצרים התרמיים של היקוויז ' ן יש את היתרונות הבאים:

גלאי מתקדם
כל המוצרים משתמשים בגלאי מתקדם שבו הרשת היא פחות מ-40 מגה-קיי, עם רשת של כמה מוצרים אפילו פחות מ-35 מגה-קיי.

אפקטי הדמיה קנייניים
עם ניסיון של 16 שנים בטכנולוגיות הדמיה, הטכנולוגיות הקנייניות של היקוויז ' ן, ד.ד. ד. ו-3 ד. ד. ר. פותחו באופן ייחודי כדי לספק יתרונות גדולים באפקטים של הדמיה.

מנגנוני הגנה עצמית
המוצרים התרמיים שלנו מתהדרים ביכולות מוכחות לעבוד בסביבות קשות (-40 מעלות צלזיוס עד 60 מעלות צלזיוס), עם בקרות טמפרטורה המגנות על עצמן עם התאמת חימום/קירור אינטליגנטית למניעת הקפאה וערפל במהלך פעולה ללא הפסקה לאורך כל השנה.

יציב ארוך-מרחק שידור
מצלמות רגילות יכולות לעמוד רק בתנודות מתח של 10%. מצלמות תרמיות של היקוויז ' ן תוכננו במיוחד כדי להסתגל למצבים עם עד 20% תנודות מתח ו-5% אובדן מנות.

מיקום קל עבור מודול האור הנראה
עבור רוב המוצרים דו ספקטרום, מיקום מדויק עבור מודול האור הנראה הוא קשה מאוד, הדורש התאמה ידנית קבועה. המצלמות האופטיות והטרמיות של היקוויז ' ן, לעומת זאת, מצוידות בטכנולוגיית התאמת ציר המבטיחה הדמיה תרמית וגלויה לשמור בדיוק על אותה תצוגה. כאשר המודול התרמי מזהה חריגות, מודול האור הנראה יכול לאתר ולעקוב באופן אוטומטי אחר פרטים רלוונטיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *