כללי

מה זה מצלמות נסתרות SPY

כיצד פועלת מצלמה נסתרת?
איך עובדת מצלמה נסתרת
מצלמה נסתרת, כסוג אחד מיוחד של מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, יכולה לשמש לכל מיני מטרות: ממעקב אחר הנעשה באזור מסוים בזמן אמת, וכלה בהקלטת צילומים לסקירה מאוחרת יותר, שיכולה גם להיות משמש כראיה.

כיצד פועלת מצלמה נסתרת?
אבל איך עובדת מצלמה נסתרת? בעיקרון, המטרה העיקרית היא למקם אותו באופן אסטרטגי במקום שבו הוא יישאר ללא תשומת לב, אך עדיין לשמור על היעילות שלו לכידת סביבתו. אתה יכול להחביא אותו במכשיר וידאו, צמח, ספר או אפילו צעצוע לילדים. בכל מקום שהמכשיר לא מושך יותר מדי תשומת לב זה בסדר.

בהתאם לסוג המצלמה הנסתרת שבה אתה משתמש, היא יכולה להקליט וידאו ללא הפסקה, או להשתמש בחיישן תנועה שמופעל רק כאשר משהו נע בחדר.

לשתי האפשרויות הללו יש את היתרונות והחסרונות שלהן, אבל לרוב, שימוש בחיישן תנועה יביא ללכידת הסרטון הרלוונטי בלבד, כך שתהיה לך הרבה פחות עבודה לעבור על הצילומים באופן ידני. פחות קטעים פירושו גם שתזדקק לפחות מקום בכונן הקשיח כדי לאחסן אותו.

כדי לסקור את הצילומים המוקלטים, תצטרך צג. כל צג מחשב ישן רגיל יסתדר מצוין, אבל אם אין לך אחד בהישג יד, לרוב הטלוויזיות המודרניות יש את כל שקעי הקלט שאתה צריך.

בכל מקרה, מצלמה נסתרת פועלת בדיוק כמו מצלמת טלוויזיה במעגל סגור רגילה, למעט העובדה שהיא נועדה להיות קצת יותר קטנה, כך שהמשימה להסתיר אותה היא הרבה יותר קלה.

המכשיר פועל באמצעות עדשה, שדרכה הוא לוכד את האור הנכנס. לאחר מכן האור ממוקד ברשת קטנה של גלאי אור. אלה מתפקדים למדוד כמה אור יש בנקודה מסוימת בתמונה.

במקרה שאתה משתמש במצלמה נסתרת צבעונית, הגלאי מודד את כמות האור האדום, הכחול והירוק. לאחר מכן, הוא פשוט מקבץ אותם יחד כדי להראות את צבע האור במקום מסוים. לבסוף, כאשר גלאים אלו משולבים, נוצרת תמונה מלאה.

כדי להפוך את החלטת הקנייה שלך למעט יותר מסובכת, ישנם סוגים שונים של מצלמות נסתרות שאתה יכול לקנות. הם נופלים בעיקר לקטגוריות הבאות:

מצלמה נסתרת קווית
מצלמה נסתרת קווית משמעה פשוט שיש חוט פיזי המחבר אותה למכשיר ההקלטה בפועל כגון מכשיר וידאו, DVR או צג טלוויזיה.

היתרון של אפשרות זו הוא שהיא לא עולה הרבה. עם זאת, אלא אם כן אתה באמת יצירתי וחושב על משהו חכם, יהיה לך קשה יותר להסתיר את כל החוטים!

אם אתה צריך קצת השראה, דרך טובה היא להסתיר אותם בתוך מכשיר שכבר משתמש בחוטים (רמקולים, שעונים וכו'), כך שראיית חוט לא תעורר חשדות.

מצלמה נסתרת אלחוטית
מצלמה נסתרת אלחוטית מתפקדת באותו אופן שבו מצלמה נסתרת קווית הייתה מתפקדת, כשההבדל היחיד הוא שהיא אינה דורשת כבל פיזי כדי להעביר את האות למקלט. זה עושה את זה הרבה יותר קל להסתיר אותם, אבל החיסרון הוא שהם עולים קצת יותר כסף בגלל המשדר האלחוטי.

יש לו משדר אלחוטי מובנה השולח את האות למקלט. על מנת לגשת לצילומים, תזדקק ליחידת טלוויזיה, DVR או וידיאו. אתה יכול אפילו להקליט אותו משם ולהשמיע אותו במועד מאוחר יותר.

מצלמה אלחוטית הופכת את החיים להרבה יותר קלים, וכדאי להשקיע קצת יותר למען האפקטיביות והנוחות.

מצלמה נסתרת מובנית DVR
המצלמה הנסתרת המובנית ב-DVR פירושה פשוט שהמצלמה מחוברת למקליט וידאו דיגיטלי בגודל מיקרו שמצלם צילומים למדיה נשלפת כמו כרטיס זיכרון. כאשר אתה רוצה לראות מה המצלמה הנסתרת הקליטה, פשוט חבר את המדיה למחשב שלך וגש משם לצילומים המוקלטים.

אפשרות זו גם עולה קצת יותר, בגלל חומרת ה-DVR הנוספת שנמצאת בתוך המכשיר. עם זאת, היתרון הוא שאתה לא צריך לדאוג לגבי העברת האות לשום מקום, בין אם זה דרך חוט או מרחוק. זהו הפתרון המושלם אם אינך צריך לעקוב אחר הפעולה בזמן אמת.

מצלמה נסתרת: קנה אותה בחוכמה והשתמש בה בחוכמה
כאשר קונים מצלמה נסתרת, תמיד העריכו את המצב הספציפי שלכם ושאלו את עצמכם מדוע אתם צריכים אותה והיכן היא עומדת להיות מותקנת. על ידי קריאת מאמר זה, אתה אמור לקבל מושג כללי טוב לגבי היתרונות והחסרונות של כל אפשרות מסוימת, ובסופו של דבר, לקבל החלטת קנייה מושכלת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *