כללי

מה הם ארבעת הפרמטרים המובילים לבחירה של מתקין מצלמות אבטחה חיפה / קריות

התקנת מצלמות אבטחה בקריות

מה הם ארבעת הפרמטרים המובילים לבחירה של מתקין מצלמות אבטחה

בחירת התקנת מערכת מצלמת טלוויזיה במעגל סגור מקצועית
8 בספטמבר 2023

מצלמות אבטחה
עסוק מכדי לקרוא? הנה סיכום:

מערכת מעקב וידאו חזקה תמנף מגוון סוגי מצלמות. ללא קשר לסוג, כל מצלמה חייבת להיות ברזולוציה גבוהה או ברזולוציה גבוהה ותואמת לפרוטוקול האינטרנט.
בחר סוחר-מתקין מערכת אבטחה שעובד עם מגוון רחב של מותגים, בעל אישורים רלוונטיים, מומחיות בתכנות והבנה מעמיקה של מצלמות אבטחה ושיטות עבודה מומלצות להתקנה.
האם אתה מוכן להשקיע במערכת מצלמות טלוויזיה במעגל סגור (טלוויזיה במעגל סגור) או לשדרג לעסק או לארגון שלך?

במדריך זה, נדריך אותך דרך גורמי המפתח שעליך לשקול כדי לבחור את ציוד הטלוויזיה במעגל סגור המתאים ואת המתקינים המקצועיים הטובים ביותר במעגל סגור לכיסוי ניטור איכות.

הערכת צרכי האבטחה שלך
זיהוי אזורים פגיעים ודרישות מערכת אבטחה הם הבסיס למערכת אבטחה מעוצבת היטב.

 

זיהוי אזורים פגיעים
הצעד הראשון בהערכת צרכי האבטחה שלך הוא לזהות אזורים פגיעים בנכס שלך. אלה יכולים לכלול אזורים עם גישה פיזית מוגבלת וראות נמוכה, כמו גם חללים בעלי אבטחה גבוהה הדורשים אבטחה הדוקה ומעקב נוסף.

דלתות קדמיות ואחוריות
כיסוי כל הכניסות הוא לא-מוח. אבל לא רק למקם את המצלמות בכל מקום. לכיסוי מיטבי, על המתקין שלך לקחת בחשבון את הגובה והזווית של המצלמות המוצבות.

מעל חלונות
פולשים משתמשים לעתים קרובות בחלונות כדי לפרוץ לנכסים. מצלמה שהוכשרה בנקודות הכניסה הפוטנציאליות הללו מוסיפה שכבה נוספת של אבטחה ויכולה ללכוד ראיות הניתנות לפעולה.

אזורים משותפים
לובי, חדרי המתנה ומסדרונות הם אזורים עתירי תנועה שיש לפקח עליהם.

אזורים מוגבלים
אזורים מוגבלים הם בדרך כלל חדרים בתוך בניינים גדולים יותר המכילים נתונים או מלאי בעלי ערך או רגיש. דוגמאות לאזורים מוגבלים בבנייני משרדים כוללות חללים המכילים מידע על חולים, תרופות ונתונים פיננסיים.

בחירת ציוד טלוויזיה במעגל סגור הנכון

קביעת דרישות המערכת
לאחר שזיהית את האזורים הפגיעים בנכס שלך, הגיע הזמן לקבוע את דרישות המערכת. הדרישות כוללות את מספר המצלמות הדרושות, סוגי המצלמות המתאימות לניטור כל אזור פגיע ויכולת האחסון שתצטרכו קטעי הווידאו שלכם.

לפני בחירת סוגי מצלמות מסוימים להתקנה, יש כמה תכונות בסיסיות שעליך לדרוש מכל מצלמה הכלולה בהתקנת המעקב שלך.

תכונות מצלמת אבטחה חיוניות
פרוטוקול אינטרנט
השתמש רק במצלמות ומערכות אבטחה של קניין רוחני (פרוטוקול אינטרנט).

בניגוד למצלמות טלוויזיה במעגל סגור אנלוגיות מהאסכולה הישנה, מערכות והתקני אבטחה של קניין רוחני מסוגלים להתחבר לאינטרנט בצורה מאובטחת. חיבור זה מאפשר למשתמשים לנהל את המערכת שלהם ולגשת לזרמים חיים ולצילומים מוקלטים בדפדפני אינטרנט ויישומי סמארטפון בכל עת ומכל מקום באמצעות שירות אינטרנט.

העובדים לא צריכים להיות בחדר טלוויזיה במעגל סגור מרכזי כדי לפקח על כל פינות האתר שלך. עם מערכות מצלמות קניין רוחני, הם יכולים לנוע ברחבי הנכס שלך, כל זאת תוך שמירה על כל תשתית האבטחה שלך באמצעות אפליקציית סמארטפון.

מצלמות בחדות גבוהה וברזולוציה גבוהה
רזולוציית מצלמת טלוויזיה במעגל סגור היא גורם מכריע שיש לקחת בחשבון בעת בחירת ציוד טלוויזיה במעגל סגור שלך. הכוונה היא למספר הפיקסלים המרכיבים תמונה, כאשר מצלמות ברזולוציה גבוהה יותר מציעות פרטים גדולים יותר ותמונות חדות יותר.

מצלמות ברזולוציה גבוהה וברזולוציה גבוהה לוכדות את הראיות הדרושות לחקירות יעילות ולזיהוי חשודים.

יכולות אינטגרציה
בעת בחירת ציוד טלוויזיה במעגל סגור, שקול את יכולות האינטגרציה של המערכת. זה כולל את היכולת לקשר למערכות אבטחה אחרות, כגון אלה עבור בקרת גישה וזיהוי איומים.

יכולות האינטגרציה מאפשרות מערכת אבטחה מקיפה יותר, מה שמקל על ניהול האבטחה של הנכס שלך מממשק יחיד.

סוגי מצלמות
עכשיו שאתה יודע מה סטנדרטים הליבה לצפות מכל מצלמה שאתה שוקל להוסיף לתשתית מעקב וידאו שלך, אתה מוכן לשקול את סוגי מצלמות אבטחה שונים הזמינים עבור מערכות אבטחה עסקית ברמה מסחרית.

לכל אחד מסוגי המצלמות הבאים יש תכונות ייחודיות משלו, יתרונות ומקרי שימוש אידיאליים. הכרת מאפייני המפתח הללו יכולה לעזור לך לקבל החלטה מושכלת יותר בבחירה ביניהם לכיסוי אזורים פגיעים.

מצלמות כדור
מצלמות קליע מציעות ראייה ארוכת טווח ומצוידות בדרך כלל בתכונות עמידות בפני מזג אוויר. הם נועדו ללכוד תמונות בכיוון קבוע והם הבחירה הנכונה לכיסוי אזורים כמו חצרות אחוריות ושבילים ארוכים.

יתרה מכך, כסוג המצלמה הבולט ביותר, כדורים מספקים את ההרתעה הגדולה ביותר. בדרך כלל ניתן למצוא אותם באזורים הממוקדים על ידי עבריינים, כולל תחנות דלק ובנקים.

מצלמות צריח
מצלמות צריח מציעות פרופיל דיסקרטי יותר ממצלמות כדורים. הם בולטים מסוגי מצלמות אחרים מכיוון שיש להם עיצוב כדור ושקע המאפשר התאמת זווית קלה לאחר ההתקנה.

מצלמות כיפה
מצלמות אלה מוסוות על ידי מעטה בצורת כיפה שהופכות אותן לאידיאליות למעקב פנימי בסביבות יוקרתיות ואירוח בהן מצלמות מוכרות יותר עשויות להרתיע את הלקוחות.

מצלמות אלה משמשות בצורה הטובה ביותר למעקב פנימי מכיוון שהן נוטות לתקלה או להישבר בכל פעם שמזג האוויר משתנה.

מצלמות כיפה מגיעות בדרך כלל עם עדשה רחבת זווית, מה שהופך אותן לאידיאליות לניטור שטחים גדולים כמו חנויות קמעונאיות וקרוסלות מזוודות בשדה התעופה.

מצלמות עין דג
מצלמות עין הדגים ידועות בעדשות הזווית האולטרה-רחבות שלהן, והן מפורסמות בכך שהן מספקות נופים כמעט פנורמיים של אזורים מפוקחים. לעתים קרובות הם מועסקים בחנויות קמעונאיות ובמחסנים גדולים לניטור סקירה כללית.

מצלמות זיהוי לוחית רישוי
מצלמות זיהוי לוחית רישוי מצוידות בתוכנה המותאמת ללכידה ולתיעוד לוחיות רישוי. לעתים קרובות הם מיושמים בחניונים, דוכני אגרה וכניסות מגודרות מכיוון שהם לוכדים בצורה חלקה נתוני משתמשים כדי לאפשר ניהול כניסה מהיר אך מבוקר היטב עם שבילי ביקורת.

מצלמות פאן-טילט-זום
כפי שהשם מרמז, מצלמות אבטחה פאן-הטיה-זום מציעות מגוון תנועות, כולל צילום פנורמי (משמאל לימין), הטיה (למעלה ולמטה) והתקרבות (פנימה והחוצה).

מצלמות אלה משמשות בצורה הטובה ביותר בתרחישים שבהם תוכנת בינה מלאכותית או אנשי אבטחה עוקבים באופן פעיל אחר עדכוני מעקב. החלקים הממונעים שלהם מאפשרים להם להתמקד במהירות ואף לעקוב אחר אובייקטים מעניינים שמצלמות סקירה נייחות אינן יכולות לעקוב אחריהם או להתקרב אליהם.

רב-חיישן מצלמות
רב – חיישן מצלמות לשלב מרובה עדשת וחיישן סוגים ליחידה אחת כדי ללכוד יותר מ אחד צפייה זווית בו זמנית.

מצלמות אלה משמשות לעתים קרובות באזורים גדולים בחוץ, ומספקות כיסוי טורבו על ידי שילוב החוזקות של מצלמות מרובות ליחידה אחת. למעשה, מצלמות מרובות חיישנים רבות מסוגלות לתפור יחד מספר תמונות כדי ליצור תצוגות של 360 מעלות ללא העיוותים הקשורים בדרך כלל לעדשות זווית רחבה במיוחד.

פתרונות אחסון
אחסון חיוני למערכות טלוויזיה במעגל סגור פונקציונליות. ללא אחסון, הנתונים הולכים לאיבוד ברגע שהם מוזרמים בשידור חי.

אחסון בענן
אחסון בענן מאפשר לך לאחסן הזנות וידאו מחוץ לאתר, ומספק אבטחה נוספת במקרה של שריפה או שיטפון.

אחסון מקומי
אחסון מקומי מתייחס לנתוני אבטחת וידאו המאוחסנים בהתקני אחסון מקומיים באתר, כגון כוננים קשיחים, תקליטורים ורשתות אבטחה.

שני גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מערכות אחסון וידאו הם הרזולוציות ושיעורי המסגרות של הצילומים שיש לאחסן.

ככל שיש למצלמה רזולוציה גבוהה יותר, כך כמות שטח האחסון שהיא תדרוש עבור הנתונים שלה גדולה יותר. באופן דומה, מצלמות עם קצב מסגרת גבוה יותר דורשות שטח אחסון מוגבר. קצב הפריימים של המצלמה מתייחס למספר הפריימים לשנייה שהיא יכולה לצלם. בעוד שכל מסגרת נוספת לשנייה תדרוש אחסון משלה, קצב פריימים גבוה יותר מאפשר הפעלת וידאו חלקה יותר.

פתרונות כבלים
לבסוף, שקול את פתרון הכבלים המתאים למערכת הטלוויזיה במעגל סגור שלך. זה כולל כבלים ייעודיים למצלמות אבטחה להעברת חשמל ונתונים. לקבלת אמינות ברמה מסחרית, הקפד להימנע ממערכות אלחוטיות. הם אמינים רק כמו האינטרנט האלחוטי בו הם משתמשים להעברת נתונים.

במקום זאת, נכסים מסחריים צריכים לבחור בחיווט קשיח כדי להבטיח שמערכת אבטחת הווידאו שלהם תפעל בצורה אמינה.

מציאת מתקין מקצועי

לאחר הערכת צרכי האבטחה שלך והבנת האופן שבו אפשרויות מצלמות טלוויזיה במעגל סגור חלות על צרכים אלה, הגיע הזמן למצוא מתקין מקצועי.

אישורים והסמכה
בעת בחירה מתוך מגוון של מתקיני טלוויזיה במעגל סגור, חשוב לחפש אישורים והסמכות כדי להבטיח שהם עומדים בסטנדרטים בתעשייה.

אישורים מבטיחים כי למתקין המקצועי יש את הכישורים והמומחיות הדרושים להתקנת מערכת טלוויזיה במעגל סגור באופן מקצועי ויעיל.

ניסיון ומוניטין
מתקין עם רקורד מוכח של התקנות מוצלחות ולקוחות מרוצים נוטה יותר לספק שירות איכותי.

מתקיני סוחרי מערכות אבטחה כמו אבטחת ממותה עם דירוג של לשכת עסקים טובה יותר הם בעלי סיכוי גבוה משמעותית מאחרים לפתור את חששות הלקוחות בצורה מספקת. שמירה על דירוג + פירושה שמירה על לקוחות מרוצים על ידי פתרון החששות שלהם בצורה הוגנת. אבטחת ממותה מתכבדת שהרוויחה ושמרה על דירוג+ שלה מהלשכה העסקית הטובה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *