כללי

התקנת מצלמות אבטחה בטבעון

התקנת מצלמות אבטחה

נימוסי מצלמה
זכור, מצלמות צופים באנשים, וייתכן שחלק מהאנשים לא יאהבו את זה. לפני שתתקין מצלמות אבטחה ברחבי הבית שלך, וודא שאתה מעודכן בחוקי מצלמות האבטחה, הזכויות והנימוס:

הקפידו לא לרשום את רכוש השכנים שלכם.
הימנע מהקלטה בחללים שאנשים מצפים לפרטיות – כמו חדרי שינה או חדרי רחצה.
קיים שיחה עם אנשים בבית שלך על המצלמות וודא שהן נוחות.
בדוק את החוקים המקומיים לגבי מגבלות מצלמות אבטחה, במיוחד לפני פרסום הקלטה באינטרנט.
היכן להתקין מצלמות אבטחה לבית
לפני שאתה קופץ להתקנת מצלמות אבטחה, תכנן תוכנית אסטרטגית לגבי היכן אתה הולך למקם את המצלמות שלך למעקב וידאו. דלת הכניסה שלך היא מקום מצוין למצלמה הראשונה שלך, כך שהיא יכולה ללכוד פיראטים פוטנציאליים במרפסת.

להלן מיקומי מצלמות אבטחה נהדרים נוספים עבור המצלמה הפנימית והמצלמה החיצונית שלך:

ליד הדלת האחורית או הצדדית
ליד הדלתות של המחסן או המוסך שלך
הצביע לעבר שביל הכניסה שלך
בכניסה שלך מול הדלת
ליד חלונות שאינם נראים מהרחוב
בחדר הילדים בתור מצלמת מטפלת או מוניטור תינוק
כיצד להתקין מצלמת אבטחה
אתה מתקין את רוב מצלמות האבטחה האלחוטיות באותו אופן. התקנת מצלמות האבטחה נמשכת כ-15 עד 20 דקות, תלוי איפה אתה מתקין את המצלמה. השלבים האלה יובילו אותך מההתחלה ועד הסוף תוך זמן קצר.

אילו כלים או ציוד אצטרך להתקנת מצלמות אבטחה?
מצלמות רבות מגיעות עם כמעט כל מה שאתה צריך כדי להתקין אותן, כולל ברגים. יש עוד כמה דברים שכדאי לסכם:

אם אתה מתכנן לחבר את המצלמה לקיר, אנו ממליצים להשתמש במקדחה כדי להקל על הדברים.
אם אין לך מקדחה, תפוס מברג, מסמר גימור (או כל מסמר זעיר) ופטיש.
תצטרך גם עיפרון.
וידאו: התקן כל מצלמת אבטחה עם 3 השלבים הבאים
הפעל VideoPlay
הירשם לערוץ היוטיוב שלנו ולמד כיצד להגן על הבית, יקיריכם וחפציכם.

שלב 1: טען את המצלמה
הערה: אם למצלמה שלך יש כבל חשמל, תוכל לדלג על שלב זה.

אתר את כבל הטעינה, חבר אותו לחבילת הסוללות וחבר אותו לחשמל. אנחנו יודעים כמה זה מפתה לקפוץ ישר להתקנת מצלמה ישירות מהקופסה, אבל אל תחמיצו את השלב הזה. אינך רוצה להתקין את המצלמה במלואה ולאחר מכן להוריד אותה ישר כדי לטעון את הסוללה.

שלב 2: הורד את האפליקציה
אפליקציית SimpliSafe בטלפון
הורד את האפליקציה שבה משתמשת המצלמה לטלפון שלך. חברות מצלמות מסוימות משתמשות באפליקציות שונות עבור מצלמות שונות במערך שלהן. חפש את מדריך ההתחלה המהירה בקופסת המצלמה. המדריך צריך לרשום את השם של האפליקציה הנכונה.

שלב 3: חבר את האפליקציה למצלמה
ברגע שיש לך את האפליקציה, תצטרך לחבר את המצלמה לאפליקציה כדי שיוכלו לשלוח מידע זה לזה.

הכנה לחיבור
ודא שהטלפון שלך מחובר לאותו סוג של רשת Wi-Fi שבה משתמשת המצלמה שלך. רוב המצלמות עובדות עם רשת 2 GHz. אז אם הטלפון שלך מחובר לרשת 5 GHz של הבית שלך, המצלמה לא תתחבר לאפליקציה.

הסר את המצלמה מהמטען או חבר אותה לקיר אם יש לה כבל חשמל.
פתח את האפליקציה וצור חשבון באמצעות ההוראות שעל המסך.
התחברות.
הקש על האפשרות להוסיף מצלמה או מכשיר חדש.
כאשר תתבקש, סרוק את קוד ה-QR על תיבת המצלמה עם הטלפון שלך או בחר את המצלמה מהרשימה שעל המסך.
בחר את רשת ה-Wi-Fi שלך מהרשימה שעל המסך.
בצע את ההוראות שעל המסך כדי לסיים.
שלב 4: התקן את המצלמה שלך
אם אתה מתכנן להזיז את המצלמה שלך לעתים קרובות, אתה יכול להניח את המצלמה על שולחן או מדף, טא-דה, היא מותקנת. אם אתה רוצה פתרון קבוע יותר, תצטרך להרכיב את המצלמה שלך על קיר או מסגרת דלת.

אתר את תושבת ההרכבה בקופסת המצלמה.
הנח את התושבת במקום שבו תרצה למקם את המצלמה, והשתמש בעיפרון כדי ליצור נקודה לאן יכנס כל בורג.
צור חור פיילוט עבור הברגים עם מקדחה זעירה. אם אין לך מקדחה, דפוק את מסמר הגמר למקום שבו נמצאת כל נקודת סימן עיפרון ולאחר מכן הסר את המסמר. החור הקטן יקל על הברגים להיכנס פנימה מבלי לסדוק את העץ. אם אתה מתקין את המצלמה שלך על קיר גבס, תצטרך לעשות את החור גדול מספיק כדי לפוצץ את עוגני קיר הגבס (צינורות הפלסטיק ארוזים עם הברגים) פנימה. השתמש במקדחה או במסמר באותו גודל כמו העוגן כדי ליצור את החור.
השתמש בברגים כדי להדק את תושבת ההרכבה לקיר או למשקוף.
חבר את המצלמה לתושבת ההרכבה. מצלמות בדרך כלל מתפתלות על התושבת.
שלב 5: הגדר אחסון
עכשיו זה הזמן להגדיר את מערכת האחסון לצילומי המצלמה שלך. בהתאם למצלמה, ישנן מספר אפשרויות:

הגדר חשבון ענן למצלמה באמצעות אפשרות הענן באפליקציה.
חבר את המצלמה להתקני האחסון המקומיים שלה כגון DVR, מחשב או NVR באמצעות החיווט שהגיע עם המצלמה.
הכנס את כרטיס ה-SD או המיני SD לתוך חריץ הזיכרון במצלמה.
שלב 6: התאם אישית את הסט שלך

images (25)

הורדה (88)

מצלמות אבטחה לבית שומרות על הבית שלך מבפנים ומבחוץ, ופועלות כזוג עיניים ואוזניים נוסף לניטור הרכוש שלך. במדריך זה, נבחן את היתרונות של התקנת מצלמות אבטחה פנימיות וחיצוניות, החל מהפוטנציאל שלהן להרתיע פושעים ועד ליישומים אחרים כגון מוניטור לחיות מחמד ותינוקות. אנו גם נחקור את התכונות הדרושות והאופציונליות של מצלמות אבטחה, כמו גם את החסרונות שלהן. לבסוף, נדון בכמה מהדרכים האחרות להגן על הבית שלך אם אינך בטוח לגבי התקנת מצלמות.

מצלמת אבטחה ביתית חיצונית

מהם היתרונות של מצלמות אבטחה ביתיות?
שקט נפשי הוא אחד היתרונות העיקריים של מצלמות אבטחה, בין אם תבחרו להתקין מצלמות חוטיות או אלחוטיות. הם יכולים להגביר את אבטחת הבית שלך על ידי מתן אפשרות לבצע צ'ק-אין בנכס שלך מכל מקום שאתה נמצא, לראות עדכון חי של הבית שלך בסמארטפון או במחשב ולקבל התראות מיידיות על כל פעילות חריגה.

בעוד שמספר הפריצות בארה"ב המשיך לרדת לאחרונה, ערך הרכוש שנגנב עלה ב-2018 ל-2,799 דולר (השנה האחרונה שעבורה מידע זה זמין). מחקרים אלו מצביעים על כך שלמרות ששיעורי הפריצות יורדים, נגנבים חפצים יקרי ערך יותר. זה הופך את מצלמות האבטחה הביתיות לכלי חשוב בערכת ההגנה הביתית שלנו, שכן הן יכולות לסייע בהתאוששות וגם באיתור.

מצלמות אבטחה מוכרות כאמצעי הרתעה מצוין לעבריינים. המומחים עימם שוחחנו לא ממליצים להסתמך רק על מצלמות לאבטחה, ואומרים שמערכת אבטחה שלמה לבית היא ההגנה הטובה ביותר. עם זאת, מצלמות עדיין חשובות. "אם הייתי צריך לבחור, הייתי הולך קודם עם מערכת אזעקה על מערכת מצלמות", אומר ג'ורדן פרנקל, סגן נשיא חברת ייעוץ האבטחה Global Security Experts Inc. "אבל אני כן חושב שמצלמות הן תוספת נהדרת, בעיקר בגלל שהן הם הרתעה פסיכולוגית בחור רע רואה את המצלמה ועלול לדלג על הבית שלך ולהמשיך למטרה קלה יותר."

מחקרים מגבים זאת. מחקר על פורצים כלואים על ידי אוניברסיטת צפון קרוליינה במחלקת המשפטים הפליליים והקרימינולוגיה של שרלוט הראה כי אינדיקטורים של אבטחה מוגברת, כגון מצלמות מעקב חיצוניות, נשקלו על ידי רוב הפורצים בעת בחירת מטרה.

מצלמות אבטחה לבית אינן שימושיות רק לשיטור הרכוש שלך; הם גם מועילים לפקוח עין על ילדים וחיות מחמד כאשר אתה לא יכול להיות שם. מצלמת אבטחה עם זיהוי פנים ליד דלת הכניסה שלך יכולה לשלוח לך הודעת דחיפה האומרת, "ג'ון בדלת הכניסה", כדי שתדעו שילדכם בבית בשלום. אודיו דו-כיווני במצלמות פנימיות יכול לשמש כאינטרקום, ומאפשר לך לראות ולדבר עם המשפחה שלך כשאתה לא בבית.

למידע נוסף על היתרונות של מצלמות אבטחה ביתיות בדוק כיצד לקנות מצלמות אבטחה ביתיות וכיצד עובדות מצלמות אבטחה ביתיות.

מהם החסרונות של מצלמות אבטחה ביתיות?
פרטיות היא דאגה גדולה בעת הצבת מצלמות בבית. "מה שזה לא מתעד נמצא מבחינה טכנית באינטרנט לנצח"

. "ברגע שזה מאוחסן בענן, בתיאוריה, זה אף פעם לא נעלם". אבל כפי שמציין VanWert, סביר להניח שכבר יש לך מספר מכשירים בבית שלך עם מצלמות שיכולות להקליט את מה שאתה עושה, כמו סמארטפונים ומחשבים. עם זאת, ישנם צעדים שאתה יכול לנקוט כדי למזער את סיכוני האבטחה והפרטיות של התקנת מצלמות אבטחה. אם אתה מודאג, שקול להתקין רק מצלמות בחלק החיצוני של הבית שלך, ואל תכניס אותן לחללים אישיים כמו חדרי שינה.

אחריות יכולה להיות חיסרון נוסף. "אם אתה רק צופה בנכס שלך, אתה כנראה בסדר", אומר ', קצין תיקונים לשעבר ומייסד של יועצי האבטחה Grab The Axe LLC. "אבל אם השכן שלך מאמין או שיש לו הוכחות לכך שאחד מצביע לכיוון חלון חדר השינה או דלת הכניסה שלו, אז יש לך בעיה בצד שלך לגבי אחריות לפרטיות שלהם."

כמו כן, אם אתה מקליט שיחה של מישהו ללא ידיעתו – אפילו ברכוש שלך – אתה עלול לעבור על החוק, תלוי איפה אתה גר. דניס האוול, עורכת דין לאינטרנט וטכנולוגיה, אומרת שלפי החוק הפדרלי, כל עוד אתה צד בשיחה ואתה מסכים להקלטה שלה, זה לא משנה מה חושבים הצדדים האחרים. עם זאת, לכמה מדינות יש חוקי הסכמה של שני צדדים שהופכים את זה לא חוקי להקליט שיחות שמע ללא הסכמת כל המעורבים. בנוסף, זה כמעט תמיד לא חוקי להקליט שיחה אם אתה לא משתתף בה בכלל. כלל אצבע טוב הוא ליידע את כל המבקרים מתי הם מוקלטים ולשקול לפרסם הודעות בנכס שלך המציינות שהוא נמצא במעקב באמצעות טכנולוגיית הקלטת אודיו ווידאו. בנוסף, תכונות ספציפיות כגון זיהוי פנים (שנמצאות במצלמות Nest) אינן חוקיות בחלק מהמדינות. בדוק את החוקים החלים במקום בו אתה גר.

DALL·E 2024 06 24 08.37.20 An image showing the installation of security cameras in Tivon. The scene features a professional installer on a ladder, securing a security camera to

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *