שירותי התקנת מצלמות אבטחה בחיפה והקריות מרכז

הבדלים בין מערכות אזעקה Visonic Pima Hikvision Risco

832

התקנת מערכת אזעקה לבית ולעסק 

מה זה מערכת אזעקה מבית פימא PIMA

הורדה (89)

פימא:

חברה ותיקה בכמות המערכות המותקנות ברחבי הארץ, למערכות האזעקה של פימא מיוחסות אמינות גבוהה, שילוב פתרונות חדשים, ושלל רחב מוצרים משלימים מתקדמים וטכנולוגיים אשר לא מפסיקים להתעדכן.

פימא הנה חברה ישראל ומובילה אשר מייצרת את מוצריה בישראל ומשווקת בכל העולם. לחברה דגמים חדשים של מערכת אזעקה מסדרת ה Force אשר הוכיחה התקדמות טכנולוגית משמעותית על דגמיה הקודמים.

המערכת מאופיינת בעיצוב אסתטי גבוהה ומתאימה למגוון גדול לקוחות.

ניתן לחבר את  לכל סמארט פון  אפלקציה קלה לתפעול

 

HIKVISION AX-PRO

ax pro hub

ax pro hub

כוכב עולה בתחום מערכות האזעקה בישראל הינו מערכות אזעקה אלחוטיות של חברת HIKVISION

, החברה שהתאפיינה בזכות מערכות ההקלטה ומצלמות האבטחה האיכותיות שלה,

ובהמשך בזכות מערכות אינטרקום IP כעת משווקת בישראל גם מערכות אזעקה אלחוטיות מתוצרתה, המערכות

הינן מערכות אלחוטיות המנוהלות באמצעות אפליקציה או מחשב, ומספקות את ה”הייטק” של מערכות האזעקה היום בשוק

. באמצעות האפליקציה – HikConnect ו Hik-ProConnect המיועדת למתקינים, ניתן לבצע כמעט כל הגדרה במערכת בצורה פשוטה וקלה מרחוק, ללא צורך בהגעת טכנאי למקום.

 

מערכת אזעקה

ויסוניק VISONIC

images (28)

חברת ויסוניק ידועה בעיקר בזכות מערכות האזעקה האלחוטיות והאמינות שלהן, הנוחות והפשוטות לתפעול והתקנה הקנו להם שם של מותג איכותי ואמין, המתאימות לכל בית ועסק קטן, כיום מערכות האזעקה של

ויסוניק פחות נפוצות בישראל עקב כניסה של פתרונות נוספים בתחום מערכות האזעקה האלחוטיות, וכן התקדמות טכנולוגית של מתחרים מובילים. אך עדיין נחשבת לחברה מובילה בישראל.

ניתן לחבר . באמצעות האפליקציה מערכת האזעקה היציבה והטובה

מערכת אזעקה ריסקו

כל מה שחשוב לדעת על מערכת אזעקה לבית

אין מקום שיותר חשוב לנו מאשר הבית שלנו. הבית שלנו הוא המקום הבטוח שלנו, המקום שאליו אנחנו אוהבים לחזור אחרי יום עבודה ארוך, המקום שבו אנחנו חיים עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים בעולם, והמקום שבו כל הדברים החשובים שלנו נמצאים.

היינו רוצים אולי לחשוב שהבית שלנו הוא המקום הכי מוגן בעולם, אבל בפועל, הן במדינת ישראל והן במדינות העולם בכלל, מתקיימות אלפי פריצות בשנה, שמובילות לכדי טראומות, גניבת חפצים יקרי ערך, והגרוע מכולם – תחושת החדירה לפרטיות, שהיא תחושה פשוט בלתי נסבלת.

אם עד היום הייתם צריכים להתפשר על ההגנה המקיפה הזו, הרי שהיום, באמצעות מערכת אזעקה לבית, אתם יכולים לספק לעצמכם מעטפת הגנה מסוג אחר לחלוטין – הרבה יותר מקצועית, הרבה יותר מקיפה, הרבה יותר מידית. היום מערכת אזעקה לבית היא מוצר סופר משוכלל וטכנולוגי, כך שהיא עומדת לעלות על כל הציפיות שיש לכם כרגע. אז מה מחכה לכם בעת ההתקנה ואיך החיים שלכם עומדים להשתנות בעקבותיה? הנה כל הפרטים שחשוב לדעת.

 

חיים שקטים ורגועים יותר

כשמדברים היום על מערכת אזעקה לבית, מדובר על מערכת שלא מעט מהבתים בישראל מחזיקים, ולא רק בתים – גם עסקים כמו משרדים מכובדים, בתי קפה, מסעדות ועוד ממגנים את עצמם באמצעות מערכת אזעקה. מערכת אזעקה לבית היא הדרך לשמור על אותה שליטה שהתחלנו לדבר עליה קודם לכן, אז איך בכלל עובד הסיפור הזה?

מערכת אזעקה לבית היום, שלא כמו בעבר, היא מערכת שאתם ממש לא צריכים להיות בקרבת מקום כדי להיעזר בה. להיפך, הטכנולוגיות של היום מאפשרות לכם להיות עם היד על הדופק בכל מה שנוגע למערכת אזעקה לבית, באמצעות שימוש באפליקציה שמותקנת על הטלפון הנייד שלכם, ומתחברת באופן ישיר למערכת אזעקה לבית. באופן הזה, בכל פעם שתישמע אזעקה מסיבה כזו או אחרת, תוכלו לקבל התרעה ישירה לטלפון הנייד שלכם, ומכאן כבר תוכלו לדעת אם לפנות למשטרה, להזעיק את השכנים, או לגשת הביתה בעצמכם.

מערכת אזעקה לבית היא זו שיכולה להפוך לכם את החיים להרבה יותר שקטים ורגועים, ולכן כדאי לדאוג שהיא תותקן גם אצלכם, ויפה שעה אחת קודם. אז איך משיגים מערכת אזעקה לבית ומהם בדיוק היתרונות שלה? בואו ונבדוק ביחד.

מערכת אזעקה לבית
מערכת אזעקה לבית
תוכן עניינים לניווט מהיר

 

LightSYS Plus – המערכת ההיברדית העוצמתית ביותר!

 

עולם חדש של אפשרויות לכל סוג וגודל של התקנה.

לייטסיס+ המערכת ההיברידית החדשה של ריסקו, משלבת בתוכה את כל התכונות והיתרונות של לייטסיס ושל פרוסיס פלוס, למערכת אבטחה עוצמתית אחת. לייטסיס+ תוכננה להתאמה לצרכים ולדרישות של כל גודל או סוג של התקנה – ממגורים ועסקים קטנים עד בינוניים ועד מתקנים מסחריים ואבטחה גבוהה, המאפשרים עד 512 אזורים בפאנל אחד!

גמישה מספיק להתאים להתקנות המורגבות ביותר ולמאות אזורים

חכמה מספיק להבחין בין אירועי אזעקה אמיתיים לאזעקות שווא

חזקה מספיק להשתלב עם מגוון רחב של מוצרים ופתרונות

LightSYS RisControl
HEB

 

האפליקציה ושירותי הענן של ריסקו – ביטחון 24/7 בכל זמן ובכל מקום.

אפליקציית הסמארטפון שלנו מעניקה לכם שליטה מלאה על מערכת האבטחה והבית החכם מכל מקום ובכל זמן, כך שתוכלו לשהות מחוץ לבית או אפילו לצאת לחופשה בראש שקט, ולקבל עדכונים בזמן אמת מהמערכת.

 

מה הופך את המתקינים שלנו לטובים ביותר עבורכם?

ריסקו משקיעה משאבים רבים במיון, בחירה והכשרת המתקינים ותשמח להמליץ לכם על מתקין מוסמך באזור מגוריכם. הנה כמה נקודות מעניינות על המתקינים שלנו, שיעזרו לכם לישון בשקט:

מתקין של ריסקו

 

תכנון מערכת אזעקה לבית – כך תעשו את זה נכון

ככל שעוברות השנים, ככה תחומים רבים מקפידים על התפתחות מתמדת ושכלולים, שיוכלו להפוך אותם להרבה יותר מוצלחים ממה שהם היום.

אולי אנחנו לא חושבים על תחומים כמו זה שנתאר לכם עכשיו, אבל ההתפתחות לא פוסחת גם על תחומים כמו פריצות לבתים, שכן הפורצים מקדישים זמן רב לפיצוח שיטות הפריצה לבתים ולבתי עסק שונים.

בגלל הסיבה הזו בדיוק, אלפי אנשים מצטרפים מדי שנה למעגל הלקוחות של חברת ריסקו, שמספקת להם מוצרים חדשניים ויוקרתיים שיוכלו להגן על הבית או בית העסק.

 גם אתם מוזמנים להצטרף אל מאגר הלקוחות המרוצים שלנו, וכל התהליך הזה מתחיל מתכנון מערכת אזעקה לבית. אז איך זה קורה בפועל?

 

תכנון מערכת אזעקה לבית – היום זה כבר ממש לא כמו פעם

בעבר תכנון מערכת אזעקה לבית לא היה מביא איתו תחכום גדול כל כך – המצלמות היו יכולות להיות מותקנות בקלות, משום שהיה בדיוק דגם אחד שלהן בשוק, והוא היה קל ופשוט ביותר להתקנה. לעומת זאת, היום תכנון מערכת אזעקה לבית הוא עניין גדול בפני עצמו – וזוהי בשורה אדירה עבור מי שאיכות ומקצועיות הן חלק בלתי נפרד ממה שהוא מחפש. אז איך תכנון מערכת אזעקה לבית שמביא איתו שלבים ארוכים הוא דווקא יתרון?

התכנון הוא חלק בלתי נפרד מההתקנה של מערכת אזעקה לבית, מהסיבה הפשוטה שקיימים היום כל כך הרבה סוגים של מערכות אזעקה. בנוסף לדגמים הרבים של מערכות אזעקה, היום המבנים השונים בנויים בצורה שונה, ולכן לכל אחד מהם יש את המאפיינים היחודיים לו. מעבר לשני הגורמים האלו, קיים גם הגורם הקווי לעומת הגורם האלחוטי – כאשר חלק מהמערכות בנויות באופן הזה וחלק מהן דווקא באופן אחר.

הודות לכך שהיום אתם יכולים לבחור מערכת אזעקה לבית שמתאימה לבית שלכם באופן אישי, אתם יכולים להנות מעולם שלם של יתרונות שכל אחד ואחד מהדגמים מביא איתו. המערכת שתבחרו יכולה להביא איתה מאפיינים שיהיו נהדרים באופן ספציפי לבית או לעסק שלכם, עם מינימום פשרות ועם מקסימום בטיחות והצלחה.

 

סוגי מערכות אזעקה לבית

מערכת אזעקה לבית היא תחום שהלך והשתכלל עם השנים, ולכן היום הוא מעמיד בפניכם מגוון אפשרויות רחב לבחירה. תוכלו למצוא מערכת אזעקה לבית קווית, מערכת אזעקה לבית אלחוטית, מערכת אזעקה לבית שמשלבת גלאי עשן, גלאי דליפות גז וגלאי נזילות, ומערכת אזעקה שכוללת אך ורק אלמנטים בסיסיים ביותר שיוכלו לסייע לכם בהגנה על הבית.

מה שבטוח הוא שכלל סוגי מערכת אזעקה לבית הם יעילים, והשאלה היחידה היא עד כמה אתם מעוניינים לספק הגנה מקסימלית לבית שלכם, ומה הצורך האישי שלכם במערכת אזעקה לבית. התשובה לשאלה הזו תהיה תלויה אך ורק בכם, ואין כאן תשובה נכונה או לא נכונה – מה שמתאים לכם, הוא הדבר הנכון לכם. כאמור, מערכת אזעקה לבית מחירה יושפע מהבחירה שתעשו.

banner@2x

 

מה כולל תכנון המערכת?

אז תכנון מערכת אזעקה לבית הוא תחום שמתחלק לשני חלקים. החלק הראשון הוא החלק שתלוי בכם: כחלק מתכנון מערכת אזעקה לבית, תצטרכו להחליט אילו אלמנטים אתם רוצים שיהיו חלק מהמערכת. יש אפשרות לשלב בתכנון מערכת אזעקה לבית רק מצלמות אבטחה, אך יש אפשרות להוסיף אליהן גם גלאי עשן, גלאי דליפות גז, מערכת בית חכם, קודן אלקטרוני ועוד.

החלק השני של תכנון מערכת אזעקה לבית קשור למתקינים שיגיעו אליכם לשם התקנת מערכת אזעקה לבית. המתקינים יצטרכו להתאים את סוג המערכת שבחרתם לבית שלכם, ולהבין כיצד הם מבצעים את ההתקנה בצורה הטובה ביותר.

ברגע שאתם ניגשים לתכנון מערכת אזעקה, אתם מבטיחים לעצמכם הליך מקצועי, אחראי ובטוח הרבה יותר מאשר התקנת מערכת אזעקה באופן ספונטני ומבלי תכנון מקדים. כדאי לבצע תכנון מקיף, שכולל מעבר על כל האפשרויות הקיימות עבורכם, ובחירה קפדנית ומדויקת ביניהן, בהתאם לצרכים האישיים שלכם ולאופי המבנה שבו אתם מתגוררים או מנהלים את העסק שלכם.

 

תכנון מערכת אזעקה לבית צריך להיעשות בהתאם לצרכים שלכם

כשמדברים היום על תכנון מערכת אזעקה לבית, מדברים על עולם שלם של אפשרויות, ולא בכדי. כחלק מתכנון מערכת אזעקה לבית תוכלו להתפזר לעשרות כיוונים שונים, אך חשוב שתקחו בחשבון שכל אלמנט נוסף שתוסיפו למערכת מייקר את הרכישה שלה, ומכאן נובעת השאלה – האם אתם באמת צריכים את זה? כמובן שבמידה ולא, אין כל צורך לייקר לעצמכם את הסיפור הזה, אולם אם השימוש במגוון האלמנטים שמרכיבים מערכת אזעקה לבית יכול להיות עבורכם רלוונטי – אין שום מחיר שלא שווה את השקט האישי והביטחון שלכם.

כהוכחה לכך, ניתן לראות שהיום מעטים המבנים שאינם ממגנים את עצמם בסוג כלשהו של מערכת אבטחה לבית, בין אם היא שייכת לדגם פשוט וישן יחסית, ובין אם היא שייכת דווקא לדגם מתקדם וטכנולוגי יותר. כך או כך, היות והסיכון לפריצות היום הוא גבוה כל כך, והוא אף הולך והופך לגבוה יותר מיום ליום, שווה לשקול את האפשרות של תכנון מערכת אזעקה והתקנתה במבנה שחשוב לכם.

 

אז מה חשוב לקחת בחשבון בזמן תכנון מערכת אזעקה לבית?

תכנון מערכת אזעקה לבית צריך לקחת בחשבון את סוג המבנה שלכם. כשמדובר על הבית שבו אנחנו מתגוררים, למשל, ובו נמצאים כל החפצים יקרי הערך שלנו וכמובן גם האנשים שהכי חשובים לנו – אין ספק שמערכת אזעקה לבית צריכה לכלול אלמנטים שיוכלו להפוך את הבית למקום אפילו יותר שמור ובטוח ממה שהוא כרגע. הצבת מצלמות אבטחה יוכלו לצמצם את האפשרות לפריצה, מערכת בית חכם תקל עליכם ותוכל להיות לכם נוחה מאוד לשימוש, גלאי עשן יוכלו להתריע לפני פריצה של שריפה, וגלאי דליפת גז יוכלו גם הם להזהיר אתכם מפני הסיכון. אם נחזור קצת אחורה לגורמים שכדאי לחשוב עליהם, אזי שגלאי דליפת גז לא יוכל להיות רלוונטי כמובן עבור בית שלא משתמש בגז אלא בכיריים חשמליות.

כמו כן, גם חללים סגורים כמו בנקים, חנויות יהלומים ומקומות נוספים שמחזיקים בציוד שווה ערך יוכלו להבטיח לעצמם ביטחון מלא עם מערכת אזעקה משוכללת ביותר.

ברגע שמותקנת מערכת אזעקה על כלל האלמנטים השונים שהיא מביאה איתה, אתם יכולים להיות רגועים גם כאשר אתם נמצאים במקום ובוודאי גם ברגעים שבהם אתם מרוחקים ממנו. על ידי מערכת שנותנת לכם הגנה של 360 מעלות, אתם יכולים לבחור בכל רגע נתון מה לעשות והאם להזעיק עזרה נוספת, על מנת להתמודד עם מה שמתרחש במבנה.

 

אפליקציה שמתחברת למערכת אזעקה לבית

אם פעם התקנת מערכת אזעקה לבית היתה מועילה אך ורק למי שנמצא בסביבת מקום כדי לשמוע אותה, הרי שהיום הדברים מתנהלים בצורה הרבה יותר מתקדמת, טכנולוגית ויעילה. היום באמצעות אפליקציה שאותה אפשר להתקין על כל טלפון נייד חכם, תוכלו להיות בשליטה מלאה על מערכת אזעקה לבית שהתקנתם, ולהנות מהתראות, צילומים וגישה ישירה לכל מה שקורה בבית שלכם. באמצעות האפליקציה תוכלו לשלוט על מערכת הבית החכם, להציץ בצילומים של מצלמות האבטחה, ופשוט להבטיח לעצמכם שהאצבע תישאר תמיד על הדופק. אם נסתכל על התמונה כולה, נגלה שמדובר כאן על עולם שלם של יתרונות שהיום פשוט לא כדאי לוותר עליו.

 

הדרך שלכם לקבל ביטחון אישי מקסימלי

לא פעם אנחנו שומעים כל מיני קולות לא מזוהים, או שתחושות הבטן שלנו מצביעות על תנועה חשודה שאינה שייכת לבית שלנו. לפעמים מדובר ברגע שמבהיל אותנו אך מתברר כרגע אינו מציאותי, אבל לפעמים מדובר בחששות אמיתיים שמתגלים גם בתור מציאותיים לחלוטין. מערכת אזעקה לבית היא הדרך שלכם להשקיט את הקולות האלו שמתרוצצים לכם בראש, ולתת תוקף אמיתי לאותן תנועות חשודות וצלילים חשודים שמרתיעים אתכם.

החיים שלכם אינם אמורים להיות מלאים בפחדים ובחששות, ובוודאי שלא בחיפוש אחר אימות או שלילת הקולות שאותם אתם שומעים. חיים שכאלו הם אינם חיי רווחה נעימים, אלא הם פוגמים באיכות החיים שלכם, וגורמים לכם ולתהות ולנוע כל הזמן בין דמיון לבין מציאות.

במקום לחשוב עם עצמכם אם אתם מדמיינים או לא, מערכת אזעקה לבית תהיה זו שתוכל להתריע בפניכם על אותן תנועות לא רצויות, ולאמת את הדברים שלכם. ברגע שמערכת אזעקה לבית תתחיל לפעול, תוכלו לקחת את העניינים לידיים ולפעול בהתאם, על ידי חיוג למשטרה לדוגמה, אזעקת השכנים למקום, או הגעה עצמאית לאיזור לשם טיפול בכל מה שמתרחש.

 

מערכת אזעקה לבית מתחברת למכשיר סלולרי חכם

אם בעבר מערכת אזעקה לבית לא היתה ממש יעילה, בגלל שהיא היתה מתריעה על פריצה אך ורק על ידי הפעלת סירנות בבית עצמו, הרי שהיום מערכת אזעקה לבית עובדת בצורה הרבה יותר חכמה – היא מתריעה גם לטלפון הסלולרי החכם שלכם. אז איך בדיוק זה עוזר לכם?

הטלפון הסלולרי החכם שלכם מלווה אתכם היום לכל מקום. אם בעבר היה זה טלפון שנועד אך ורק למקרי חירום, הרי שהיום הטלפון הסלולרי החכם משמש אתכם לכדי ביצוע מגוון פעולות – גלישה באינטרנט, הצצה ברשתות החברתיות, התעדכנות בחדשות ועוד. היות והחיבור ביניכם לבין הטלפון הסלולרי שלכם הוא כל כך רציף, עמוק, מידי ומתמשך, הוא המקום הבטוח ביותר לקבל ממנו התראות על כל מה שמתרחש בבית שלכם. מהסיבה הזו בדיוק, האפליקציה שמתחברת למערכת אזעקה לבית היא רעיון לא פחות מגאוני ובעל חשיבות עליונה עבורכם.

חשבו על פעמים שבהן אתם עוזבים את הבית לכמות שעות גדולה במיוחד, על פעמים שבהן אתם חוגגים ערב חג במשך ערב שלם מחוץ לבית, וגם על הפעמים שאתם נוסעים לטייל בארץ או בחוץ לארץ לכמה ימים. המצבים האלו הם מצבים שבהם אין לכם כל שליטה על מה שמתרחש בבית, ולכן מערכת אזעקה לבית היא זו שיכולה לשמור אתכם עם השליטה בידיים. במידה ומתרחשת פריצה, תוכלו לקבל על כך התרעה ובהתאם להזעיק את השכנים, את בני המשפחה או את ניידת המשטרה הקרובה, שתוכל לפתור את העניין. מדובר כאן על חיסכון בזמן יקר ביותר, שיכול להפוך מצבי פריצה, לדוגמה, למצבים שמונעים אותה.

 

שדרוגים שכדאי להכיר

מערכת אזעקה לבית היום היא ממש לא מה שהיא היתה בעבר. מערכת אזעקה לבית היום היא עולם שלם של יתרונות והזדמנויות, ולכן רבים בוחרים להתקין אותה מבלי לחשוב פעמיים, גם לצרכים פרטיים כמו בית מגורים, אך גם לצרכים עסקיים כמו בתי עסק שונים – קניונים, מסעדות, תיאטראות ועוד. מערכת אזעקה לבית היום מבוססת גם על מערכת חשמלית אך גם על סוללות. השכלול הזה הוא יעיל משום שלא פעם הפורצים מתעסקים עם חוטי החשמל של מערכת האזעקה הביתית במטרה לנטרל אותה, ובהתאם היא מפסיקה לעבוד ולא מסוגלת להתריע בפניכם על פריצה. לעומת זאת, מערכת אזעקה לבית שפעילותה מבוססת גם על סוללות, תוכל להתריע בפניכם על פריצה גם במידה ונחתכו חוטי החשמל.

 

מערכת אזעקה לבית היא דבר יקר?

עד לפני כמה שנים, מוצרים ואביזרים שונים, כמו מערכת אזעקה לבית, היו נושאים איתם תג מחיר גבוה של אלפי שקלים. היות והיה מדובר על הוצאה יקרה במיוחד, לא כולם היו יכולים להרשות לעצמם התקנה שלהם, ולכן נאלצו לוותר עליהם. לעומת זאת, היום מערכת אזעקה לבית היא מערכת שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להרשות לעצמם, פשוט כי המחיר שלה עומד היום על טווח סביר של מחירים. כמו כן, תוכלו לבחור את הסוג של מערכת אזעקה לבית, כאשר קיימים סוגים משוכללים יותר ובהתאם יקרים יותר, לצד סוגים משוכללים פחות ובהתאם יקרים פחות. הכל תלוי בצורך שלכם ובתחושת הביטחון שמספקת אתכם.

 

העלות של מערכת אזעקה לבית – על אילו סכומים אנחנו מדברים פה?

המחיר של מערכת אזעקה לבית ייקבע בהתאם לסוג המערכת שתבחרו, בהתאם לשכלולים שלה ובהתאם ליכולות שלה. מחיר מערכת אזעקה לבית יכול לנוע בין 2,000 ש"ח ל-10,000 ש"ח לערך, והתקנת מערכת אזעקה לבית תוסיף לעניין עוד בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח – בהתאם להיקף העבודה שהטכנאי צריך לעשות.

מדובר כאן על סכומים הוגנים ביותר שרלוונטים לכל כיס, ולכן כל מי שמעוניין לספק לעצמו היום מערכת אזעקה לבית שתגן על החפצים יקרי הערך וגם על יושבי הבית – בהחלט מוזמן ויכול לעשות זאת בקלות.

 

מערכת אזעקה לבית היא בעלת תפקידים נוספים

במידה ותרכשו מערכת אזעקה לבית מהסוג המשוכלל יותר, תוכלו להנות ממערכת שיש לה יתרונות נוספים כמו חיבור ישיר למצלמות האבטחה בבית. באמצעות החיבור ביניהן, תוכלו להבטיח שתנועה חשודה שנקלטת במצלמת האבטחה תתריע מפני פריצה, וכך תוכלו להתמגן בפניה בזמן אמת.

בנוסף, מערכת אזעקה לבית יכולה לשמש גם בתור מערכת לבית חכם. באמצעות מוקד שליטה אחיד שנמצא בטלפון החכם שלכם, תוכלו להשתמש במערכת אזעקה לבית גם בתור מתריעה בפני פריצות, אך גם בתור מערכת חכמה שיכולה לשלוט על כל נושא התאורה, המיזוג, התריסים ועוד.

 

חושבים שההתקנה זה סיפור מסובך? תחשבו שוב

התקנת מערכת אזעקה לבית היא עניין קל מאוד לתפעול. במידה ותבחרו מערכת אזעקה לבית מהסוג האלחוטי, לא תצטרכו להתמודד עם שום קדיחה או שבירת קירות ובוודאי שלא עם עבודות חשמל שונות. מה שכן, גם במידה ותבחרו מערכת אזעקה לבית שהיא אינה אלחוטית, העבודות לא יהיו מסובכות מדי. בסופו של דבר, מה שחשוב כאן הוא הביטחון האישי שלכם, וככל שהוא נשמר – כך הדבר עובד טוב יותר עבורכם.

המתקינים של חברת ריסקו שומרים על רמת מקצועיות מן הגבוהות ביותר שניתן למצוא היום בשוק. המקצועיות שלהם מאפשרת להם לתת לכם התקנה איכותית, מקצועית ומיטבית, ובהתאם אתם יכולים להנות מהרגשה שהביטחון שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר שיש.

 

האם מערכת אזעקה לבית כוללת גם התרעה של פריצת שריפה?

ככל שעוברות השנים והטכנולוגיות מתפתחות יותר ויותר, כך ניתן להעניק פתרונות הרבה יותר מתוחכמים מאלו שהיו בעבר. היום מערכת אזעקה לבית יכולה להתחבר בקלות גם לגלאי עשן, לדוגמה, ולזהות סכנות כמו הצפות או דליפת גז. כל אלו יתחברו באופן ישיר אל מערכת אזעקה לבית, דבר שיאפשר לכם להתמגן בהתאם ובעת הצורך.

 

מחיר מערכת אזעקה לבית?  דברים שחשוב לדעת רגע לפני שקונים

מיד נמשיך לגעת ביתרונות הרבים של אזעקה ביתית, אבל גם נושא המחיר הוא לא פחות חשוב כאן. בעבר, הייעוד המרכזי היה רק לאנשים שיכלו להשקיע במערכת אזעקה לבית מחיר מופרך, שעמד לא פעם על עשרות אלפי שקלים. היה מדובר אז במערכת חדשנית לחלוטין, ולכן רק מי שיכל היה לאפשר לעצמו רכישה שלה מבחינה כלכלית, יכל היה להנות מהיתרונות הרבים שלה.

לעומת זאת, ככל שהטכנולוגיות הלכו והתפתחו עד שהן הגיעו למה שהן היום, בהתאם המחיר של מערכת אזעקה לבית הלך והתייצב, והיום אנשים רבים יכולים לאפשר לעצמם הגנה מושלמת על ידי מערכת אזעקה לבית במחיר מצוין ומשתלם.

 

מחיר מערכת אזעקה לבית?  – על מה אנחנו מדברים?

הנושא של מערכת אזעקה לבית מחיר מתחלק לכמה חלקים. החלק הראשון מתייחס למערכת אזעקה לבית עצמה. מערכת אזעקה לבית מחירה יכול להשתנות בהתאם לסוג המערכת שתבחרו, כאשר קיימות היום מערכות אזעקה משוכללות יותר לצד מערכות אזעקה קצת יותר פשוטות. מערכת אזעקה לבית מחירה יכול לנוע בין כ-2,000 ש"ח והוא יכול גם להגיע ל-10,000 ש"ח. מערכת אזעקה לבית משוכללת במיוחד, יכולה לעלות גם יותר. הכל תלוי בסוג של מערכת אזעקה לבית שאותו תבחרו, ואל דאגה – על הסוגים הקיימים נרחיב בהמשך.

נוסף על כך, מערכת אזעקה לבית מחירה יושפע גם ממחיר ההתקנה שלה. קיימות התקנות פשוטות יותר של מערכת אזעקה לבית וקיימות התקנות מורכבות יותר – הכל בהתאם לסוג המערכת שתבחרו. החישוב עבור המחיר של התקנת מערכת אזעקה לבית נעשה לפי אחוזים ממחירה של המערכת. בהתאם, התקנת מערכת אזעקה לבית מחירה יכול לנוע בין כ-800 ש"ח ל-1,200 ש"ח, ולעיתים אפילו יותר.

 

יתרונות נוספים של אזעקה ביתית שכדאי להכיר

לא מעט אנשים כבר גילו את מגוון היתרונות שמערכת אזעקה לבית מביאה איתה, אבל חלק מהאנשים עדיין מהססים לקראת ההתקנה שלה. לאותם הססנים, נוכל לספר על יתרונותיה הרבים של מערכת אזעקה לבית.

מעבר למחיר האטרקטיבי שלה, מערכת אזעקה לבית היא הדרך שלכם לשמור על השקט הנפשי שלכם ושל בני הבית שלכם. חשבו על כל הפעמים שבהן יצאתם מהבית לשעות ארוכות, לצרכי עבודה לדוגמה, על הפעמים שבהן נסעתם לטיול משפחתי של כמה ימים בארץ או מחוצה לה, ועל סיטואציות נוספות שגורמות לכם להיות מחוץ לבית למשך זמן. אתם יודעים כמה דברים יכולים לקרות בזמן הזה שאתם לא נמצאים בבית? מערכת אזעקה לבית תפקידה לאבטח אתכם מפני פגיעה מסיטואציות שונות.

 

"אתם לא מגזימים קצת? מה כבר יכול לקרות?"

לא מעט אנשים נוקטים בגישה של "יהיה בסדר", ולא לוקחים ברצינות את הסיכונים השונים הטמונים ביציאה שלהם מהבית. נכון, כאשר הכל בסדר אז הכל בסדר, אבל מה קורה ברגע שהכל מפסיק להיות בסדר? לצערנו, הבית האהוב שלנו עומד בפני לא מעט סיכונים, ומערכת אזעקה לבית יכולה לתת לכם התרעה מוקדמת שתוכל לעשות את ההבדל, לא פעם, בין חיים למוות. אז מה צריך להכיר בעניין הזה?

סיכון הפריצות

הסיכון הראשון שהבית שלכם עומד בפניו הוא סיכון הפריצות. לצערנו, בעולם מסתובבים לא מעט פורצים שהיו שמחים לקפוץ לביקור בבית שלכם, ולצאת ממנו עם כסף מזומן, תכשיטים יקרים וחפצים מכל הבא ליד. ברגע שאין לכם מערכת אזעקה לבית, הסיפור הזה הופך להיות הרבה יותר קל. לעומת זאת, פורצים שנכנסים הביתה ונתקלים בצלצולי אזעקה רועשים, לרוב יעזבו את הבית ויותירו אותו כפי שהוא, בלי לעשות בלאגן ובלי להצליח לגנוב לכם שום דבר.

דליפת גז ועשן – סכנת חיים ממשית

דבר נוסף שמערכת אזעקה לבית יכולה לעשות היא לזהות, באמצעות גלאים ייעודיים, דליפת גז ועשן שעולה מתוך שריפה. לצערנו, לא מעט אנשים חוו דליפת גז שהובילה לפיצוץ אדיר בבית, ולא מעט אנשים התמודדו עם מצב של שריפה בתוך הבית שלהם – דבר שגורם להרס רב. שתי הסיטואציות האלו, עלולות בהחלט להוביל גם למוות.

מערכת אזעקה לבית תפקידה לזהות את הדליפות המדוברות, ולהתריע מפני התפשטות שלהן. ברגע שאנחנו מודעים לסיטואציה הזו – הרבה יותר קל להתמודד איתה ולהזעיק את כוחות ההצלה לעזר.

 

אז איך אפשר לרכוש מערכת אזעקה לבית?

על מנת לוודא שאתם אכן מוגנים במערכת אזעקה לבית טובה במיוחד, תצטרכו לבחור בחברה סופר מקצועית שתספק לכם אותה.  חברת ריסקו היא אחת מהחברות המובילות ביותר בארץ למוצרי אבטחה, והיא מספקת היום פתרונות נהדרים למגוון אנשים פרטיים ולעסקים. אצל ריסקו תוכלו לבחור מערכת אזעקה לבית, להשתמש באפליקציה הנוחה והנגישה, להיעזר בצילומי אבטחה שמתקבלים מהדירה או מהעסק שלכם, ובקיצור – אתם מקבלים כאן את כל החבילה במלואה, חבילה שתשמור על השקט הנפשי שלכם.

נוסף על כל המוצרים המדהימים של ריסקו, החברה מספקת גם שירותי התקנה, כך שלא תצטרכו לפנות לכמה גורמים שונים בשביל לקבל מערכת אזעקה לבית. דרך ריסקו אתם מקבלים את החבילה המלאה, ויכולים לשים את החששות שלכם מאחוריכם. רוצים לדעת עוד? צלצלו ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לכם – 03-9637868. נתראה בקרוב!

 

למחירים  אנא ללחוץ על הלינק

https://www.com4tech.co.il/product-category/wireless-alarms-system

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *