מתג שולחני / ארון תקשורת היקוויז'ן Hikvision DS-3E0326P-E 24ports 100Mbps Unmanaged PoE Switch

2,030.00

מק"ט: DS-3E0326P-E קטגוריה:
תיאור

תיאור

DS-3E0326P-E הוא 24 יציאות 10/100Mbps מתג לא מנוהל שאינו דורש תצורה
ומספק 24 PoE (Power over Ethernet) יציאות.
הוא יכול לזהות ולספק כוח באופן אוטומטי עם כל 802.3af IEEE / ב מכשירי מתח תואם (PDS).
במצב זה, הכוח החשמלי מועבר יחד עם נתונים כבל אחד יחיד המאפשר לך להרחיב את הרשת למקום
שבו אין קווי חשמל או שקעים, שבו אתה רוצה לתקן התקנים כגון מצלמות IP או טלפוני IP, וכו '
ערוצים : 26
מהירות : 24×10/100Mbps RJ45 ports
Uplink Port : 2x1000M Combo Port
PoE Power Budget : 370W
כניסה אופטית : HK-1.25G-20-1550: 1000M SFP module,
TX1550nm/RX1310nm, LC, single-mode single-fiber, 20km HK-
155M-20-1550: 100M SFP module, TX1550nm/RX1310nm, LC,
single-mode single-fiber, 20km
נתונים נוספים: שני מצבי עבודה:Extend On:250m,10M,CAT 5e Extend Off:100m
מתח עבודה : 100-240V AC, 50/60Hz

אספקה יום עסקים למחרת ההזמנה ע"י איסוף מהחנות
הזמנה משעה 9:30-12:00 תסופק באותו יום.
משלוח ראה לשונית "משלוח ותנאי תשלום".

למפרט טכני מלא אודות המחשב לחצו על לשונית "מפרט טכני"

חוות דעת (0)

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מתג שולחני / ארון תקשורת היקוויז'ן Hikvision DS-3E0326P-E 24ports 100Mbps Unmanaged PoE Switch”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *