כללי

מצלמות אבטחה לגני ילדים ופעוטון בחיפה

מצלמות אבטחה לגני ילדים | הגנו על ילדכם בפעוטון או בגן בחיפה

daycare3

daycare1

1

מצלמות אבטחה למעונות יום
מעון יום מעקב
מערכות מעקב לעסקים
מעונות יום הם מהמוסדות הנחקרים ביותר בסביבה. הורים סומכים על מרכזים אלה עם ילדיהם במשך שעות רבות בכל יום. זה יכול להיות דבר מאוד מלחיץ ומפחיד, במיוחד עבור הורים טריים. איך אתה באמת יודע שהילדים שלך בטוחים? ובכן, כאשר בוחרים את המעון הנכון אתה בהחלט צריך לחשוב על הולך עם אחד שיש לו מערכת מצלמת אבטחה. מערכות מצלמות אבטחה מותקנות במעונות יום כדי לפקח לא רק על ילדיכם אלא גם על האנשים המטפלים בילדיכם. מקרים של עובדי מעונות יום המתעללים בילדים מתרחשים, אך למרבה המזל, אם למעון יש מערכת מצלמות אבטחה, אנשים אלה יכולים להיתפס במעשה וניתן להגיש צדק. אם אתה מנהל מעון יום, קבל מערכת מצלמות אבטחה למעון כדי לפקח על אזורי משחק, חדרי כיתות ואזורי מנוחה כדי להבטיח שהילדים שאתה אחראי עליהם כרגע יישארו בטוחים!

קבל הצעת מחיר למעקב מעונות יום

מוצרים מומלצים למעונות יום
מצלמת מגדל צייד אור
מצלמת צייד האור של יוניוויו
כולל מצלמת הצריח החדשה ביותר של יוניוויו שתאושר על ידי חוק אישור ההגנה הלאומי (נדא) המציגה את טכנולוגיית לייטהאנטר החדשה לגמרי. מצלמת 5 מגה פיקסל זו מצוידת בטכנולוגיית אור אור המאפשרת למצלמה להציג אזורי תאורה נמוכים ולספק תמונות בהירות, ברורות וצבעוניות למרות מחסור במקורות אור. עם טכנולוגיה חדשה זו ורזולוציה של 2880 על 1620 פני ב-25 פריפיט לשנייה, מצלמה זו אידיאלית לצפייה בחניונים מוארים, מסדרונות ואזורי תאורה נמוכים אחרים.

300 איקס 400 היברידי תרמית אפו רשת כדור מצלמה
מצלמת כדור תרמי דהואה
שילוב של חיישן אור גלוי של 2 מגה פיקסל עם חיישן תרמי ווקס 300 על 400 לא מקורר, מצלמת הכדור של רשת האפו התרמית ההיברידית של דהואה היא חבילה חסכונית וארוכת טווח של כל אחד. וידאו מעולה מועבר בכל תאורה עקב חיישן גלוי עם מאיר אינפרא אדום. אם אתה מודאג מהתפשטות קוביד -19 במעון היום שלך, שקול להציב את המצלמות התרמיות של דהואה באזורי תנועה גבוהים כדי לסרוק טמפרטורות גבוהות שעלולות לגרום לקוביד.

מצלמת עין דג מחוספסת עם 5 מגה פיקסל נמוכה
מצלמת עין דג מחוספסת עם 5 מגה פיקסל נמוכה
מסוגל יום ולילה מעקב, זה חיצוני עין דג מצלמה מאפשר לך צג כל זוויות של מיקום. מצלמה זו יכולה להיות מותקנת על התקרה, הקיר, פינת הקיר או המוט, ותומכת גם בקודק הווידיאו ח ' 265 כדי להשיג יחסי דחיסה טובים יותר, ובמקביל לשמור על איכות וידאו גבוהה.

 

?
העלות של מערכת אבטחת מצלמה יכולה לנוע באופן דרסטי בהתאם ליישום ולסביבה שבה המערכת תשמש. עדיף לדבר עם אחד מאנשי המקצוע המיומנים שלנו על הסוגים השונים, וזעם המחירים, של המערכות שאנו מציעים. המומחים שלנו יעבדו עם התקציב שלך ויעזרו לך למצוא את המוצרים הטובים ביותר להשגת יעדי האבטחה שלך, בין אם אתה בעל בית, עסק קטן או תאגיד רב לאומי גדול.

מצלמות מעונות היום הטובות ביותר
אילו מצלמות הכי מתאימות למעונות יום?
כדי לקבוע אילו מצלמות הן הטובות ביותר עבור מעון היום שלך אנחנו מתחילים על ידי מציאת מה חשוב ללקוחות שלנו. מידע זה, יחד עם הסביבה המצלמות יותקנו, וכל אילוצי התקציב, לעזור להנחות את היועצים שלנו להמליץ על מעקב וידאו הטוב ביותר האפשרי.

האם אני יכול להקליט אודיו באופן חוקי
האם מותר לי באופן חוקי להקליט אודיו עם מערכת המצלמה שלי?
זה תלוי במצב שבו אתה חי. יש חוקים של "הסכמה של צד אחד" ו "הסכמה של צד שני" שבהם האנשים שנרשמו חייבים להיות מודעים לכך. בדוק תמיד עם המדינה הנוכחית שלך ואת החוקים המקומיים כדי להיות בטוח.

טיפול בטוח ומאובטח בילדים
טלוויזיה במעגל סגור מגן על ילדים, צוות, רכוש העסק שלך. זה מגרש פורצים, עוקבים, ונדלים ומבקרים לא רצויים אחרים. חשוב לציין, זה מרגיע את ההורים שילדיהם נמצאים במקום בטוח ומאובטח בכל עת.

אבטחה בשטח
טלוויזיה במעגל סגור היא הרתעה יעילה מפני פעילות פלילית, גם כאשר המקום ריק. בלילה, המערכת יכולה להיות מוגדרת רק לאחסן תמונות מופעלות על ידי תנועה, להבטיח כי שום דבר לא החמיץ, אבל אתה גם לא לאחסן שעות של תמונות לא פעיל.

הימנע מהאשמת שווא
אם מתעורר אירוע, הצדדים הרלוונטיים יכולים לבדוק את ההקלטה ולראות בדיוק מה התרחש. הצילומים מעניקים למנהלים ולצוות ראיות בלתי ניתנות להפרכה כדי להגן עליהם מפני האשמות לא הוגנות, ובמקרה הגרוע ביותר, התדיינות משפטית שיכולה לקחת שנים לפתור ולפגוע במוניטין העסקי שלך בתהליך.

אבטחת איכות
הדרך הטובה ביותר לשמור על סטנדרטים גבוהים היא לקיים נהלים מתאימים במקום, וחשוב לא פחות, דרך להבטיח שכולם ידבקו בהם. טלוויזיה במעגל סגור מספקת להנהלה הזדמנויות לפקח על נהלים בהקשר מציאותי, ומנגנון למידה מטעויות.

ניטור מרחוק
הפעלה מרחוק דרך האינטרנט מסייעת לבעלי משתלות ומנהלים לנהל את המשתלה שלהם בזמן שהם מחוץ לאתר. למי שצריך לנהל מספר משתלות או אחראי להגיב לאירועים בהם אזעקת הפולש מופעלת באמצע הלילה, ניתן להיכנס ממחשב ביתי כדי לראות מה קורה. זה חוסך לעצמך את הסיכון ואת הטרחה של צורך ללכת לאתר ונותן סיכוי הרבה יותר טוב לעזור למשטרה לתפוס את כל הפולשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *