כללי

מה זה מצלמות Dahua TiOC Technology

מה זה מצלמות Dahua TiOC Technology

טיוק מייצג מערכת מצלמה של שלושה באחד. הוא משולב בטכנולוגיה בצבע מלא, הרתעה פעילה ובינה מלאכותית. טכנולוגיה זו פותחה כדי לעזור לך להרחיב את ההגנה של הבית שלך על ידי זיהוי סיכונים פוטנציאליים וביעילות מתן אזהרה פולשים. חדשנות דהואה טיוק יכולה גם לחסוך זמן וכסף לעסקים ולסוחרים.
מהן טכנולוגיות הליבה של דהואה טיוק?
דהואה טיוק הוא פתרון מעקב וידאו המורכב ממצלמה, מקליט דיסק קשיח ותוכנת ניהול וידאו. הוא נועד לספק יכולות מעקב וידאו באיכות גבוהה לעסקים קטנים, חנויות קמעונאיות ומשתמשי מגורים המחפשים דרך פשוטה ויעילה לפקח על רכושם. טכנולוגיות הליבה של מצלמות טיוק הן רזולוציית וידאו ברזולוציה גבוהה בצבע מלא וניתוח וידאו.
רזולוציית ה-אייץ ' די שיש לטיוק נע בין 480 פני, 720 פני, 1080 פני ו-4 ק. מצלמת דהואה 8 מגה פיקסל טיוק יש רזולוציה של 4 ק עד 30 פני לשנייה. זה מאפשר ניטור טוב יותר של האזור המוקלט, עם יותר פרטים בכל מסגרת וידאו מאשר סוגים אחרים של מצלמות דהואה. טכנולוגיית ניתוח הווידאו מזהה באופן אוטומטי תנועה בתמונות שצולמו על ידי מצלמה ומפעילה פעולה. תכונת הרתעה פעילה זו מועילה אם אתה זקוק להתראה מיידית כשמשהו קורה.
צבע מלא
מעקב צבע 24/7 של דהואה טיוק מגביר את הסיכוי לאסוף ראיות תקפות של בני אדם, כלי רכב ואירועים. לקבלת תמונה חיה ובהירה יותר, יש לה שכפול צבע גבוה וביצועים מצוינים בתאורה נמוכה.
מלא-צבע טכנולוגיה מספק צבע תמונות יום ולילה.
איכות וידאו אחראית.
סבירות מוגברת לזיהוי חשוד
הגביר את איכות הווידאו.
הרתעה פעילה
ניתן להרתיע פולשים על ידי מצלמת ההרתעה הפעילה בזמן אמת. כאשר האזעקה מופעלת, זרקור המובנה מהבהב והרמקול משמיע צליל אזעקה. הוא תומך גם באודיו קולי מותאם אישית שנוצר על ידי המשתמש (למשל, "רכוש פרטי, הרחק!").
אור אדום-כחול, סירנה של 110 דציבלים.
הזהר פולש.
אזהרה בזמן אמת למשתמש.
הגנה היקפית.
בינה מלאכותית
הגנה היקפית המופעלת על ידי בינה מלאכותית ופונקציות סמד פלוס מממשות פונקציות אזעקה מדויקות על ידי התמקדות מדויקת ביעדים אמיתיים.
משולב.
חכם היקפי זיהוי.
הגדרות ממוקדות יעד.
אימות חזותי.
מדויק מעורר מסנן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *