כללי

כיצד להגדיר מערכת אזעקה Hikvision AX Pro Wireless

 

ההצעה שלנו

 

ב-Hikvision, אנו מאמינים שחדשנות מביאה למוצרים שיכולים לעשות יותר תוך שהם הופכים פשוטים יותר לשימוש. מערכת AX PRO היא הדוגמה המושלמת – זהו עיצוב חדש ומדהים המשלב את מערכות האבטחה החזקות והאמינות של העבר עם הפשטות של הטכנולוגיה הטובה ביותר של המחר.

היכרות עם מערכת AX PRO

Camera IP

PIR-Glass Break

Wireless Repeater

AX PRO Hub

PIRCAM

Humidity-Temperature

Relay

Keyfob

Magnet + Shock Sensor

Panic Button

Keypad

Hik-Connect

Glass Break Sensor

יתרונות מרכזיים

מערכת AX PRO, אלחוטית קלה לשימוש, היא השילוב המושלם בין יעילות, אמינות וחדשנות המבטיח זיהוי מדויק ללא חוטים וללא בעיות.

 

 

אזעקות גלויות לביטחון אמיתי

 

עם AX PRO, בעלי בית או עסקים יכולים לאמת אזעקות על ידי צפייה בווידאו קליפים או תמונות GIF כשהם רחוקים מהרכוש שלהם, להישאר מעודכנים בזמן אמת ולהירגע עם ביטחון אמיתי.

 

זיהוי רב מימדי להגנה מקיפה

 

יחד עם אימות ויזואלי מיידי להגנה מפני פריצה כוללת, ה-AX PRO מסייע לפקוח עין על כל פינה במקום שלכם, בפנים ובחוץ, כולל התרעה מוקדמת על עשן ואש, דליפות מים או גז ועוד. העיצוב המלוטש והמודרני מתאים למעשה לכל סביבת בית או משרד.

mediaIamge

זיהוי מדויק עם הפחתת אזעקות שווא

 

מערכת AX PRO היא בחירה אידיאלית עבור משפחות עם חיות מחמד. מופעל על ידי אלגוריתמים של למידה עמוקה, הוא נועד לזהות פריצה אנושית בלבד והאזעקה לא תופעל על ידי חיות המחמד שלכם.

יותר ממערכת אזעקה חכמה

מערכת AX PRO מציעה שירותים החורגים ממערכת אזעקת פריצה נפוצה, תוך שילוב אוטומציות ופונקציות חדשות כדי לספק עוד ועוד הגנה, נוחות ואפשרויות.

הפעלת מערכת AX PRO היא משב רוח מרענן

מערכת AX PRO תוכננה להיות קלה להתקנה, לשימוש ולתחזוקה. תוחלת החיים המורחבת של הרכיבים וחיי סוללה ארוכים יותר מספקים את החוויה הטובה ביותר הן למתקינים והן למשתמשי הקצה.

 

*הערה:

•  אנא עדכנו את הקושחה (firmware)  לגרסה העדכנית ביותר

•  למתקינים, מומלץ להתקין ולתחזק מכשירים באמצעות Hik-ProConnect

mediaIamge

ההתקנה היא מהירה

 

בלי חוטים, בלי דאגות. מערכת AX PRO גמישה ומותקנת בקלות ללא חוטים כדי להגביל את ההגדרה. כל שעליך לעשות הוא להתקין את הרכזת, PIRCAMs, גלאים פנימיים וחיצוניים, וציוד היקפי אחר עם ברגים או דבק, בהתאם למשטחי ההרכבה.

mediaIamge

תחזוקה בצורה פשוטה

 

ניתן לנהל ולתחזק את מערכת AX PRO בנוחות באמצעות אפליקציית Hik Pro-Connect או פורטל האינטרנט למתקינים. מתקינים ותחנות ניטור יכולים לפקח על מצב מערכת האזעקה בכל עת ומכל מקום בהרשאת משתמש הקצה. יתרה מכך, דוח מצב התקינות הוא כלי נהדר לעדכוני שירות תחזוקה של מתקין.

הגדרה קלה ושילוב ללא מאמץ עבור ARCs
mediaIamge

אינטגרציה פתוחה עבור מוקדי קבלת אזעקות

 

לוח הבקרה של AX PRO כולל אינטגרציה פתוחה וקלה עם תוכנת ניטור של צד שלישי המשמשת את מוקדי קבלת האזעקות ישירות באמצעות הפרוטוקול הסטנדרטי SIA-DC09, שהיא השיטה הקלה והמהירה ביותר עם הודעות אזעקה בלבד. יתרה מכך, הוא תומך גם באינטגרציה עם ARCs באמצעות HIK IP Receiver Pro, המספק אימותי תמונה ווידאו יעילים יותר יחד עם התראות אזעקה בודדות.

תפעול קל באמצעות האפליקציה לנייד

 

עם AX PRO, הכוח בידיים שלכם. אתם יכולים לנהל את כל מערכת האזעקה בקלות באמצעות אפליקציות Hik-Connect ו-Hik-ProConnect. הממשק הנוח והידידותי למשתמש מגביר את היעילות, עם אפשרות לקבל התראות בכל פעם שמתרחש תקרית. תגובה מהירה ממתקינים ושירות ענן 24/7 משתלבים כדי ליצור את החוויה המקצועית ביותר.

טכנולוגיות אזעקת פריצה מהמובילות בתעשייה

 

טכנולוגיות חדשניות מהוות את הליבה של מערכת AX PRO. עם טכנולוגיות אימות חדשניות, שידור אלחוטי וזיהוי, Hikvision מדגימה את מסירותה לספק אבטחה יציבה ואמינה ללקוחותינו היום ומחר.

טכנולוגיות ליבה

הבחירה האמינה שלכם עבור מערכות אזעקה אלחוטיות

הורדה 2024 05 02T144324.698

הורדה 2024 05 02T144324.698

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *