כללי

התקנת מצלמות אבטחה לעסקים

כיצד להקים עסק להתקנת מצלמות אבטחה? – מדריך מהיר

כיצד להקים עסק להתקנת מצלמות אבטחה
מזנונים מפתח:
צור תוכנית עסקית יסודית הכוללת תחזיות פיננסיות, מחקר שוק יעד ואסטרטגיה שיווקית.
קבל את האישורים והאישורים הנדרשים, והישאר מעודכן עם הפקודות ברמה העירונית, הממלכתית והפדרלית.
להעסיק ולחנך אנשי אמין כי הם בעלי ידע על התקנת מצלמות אבטחה יכול לספק שירות לקוחות מעולה.
כדי להתבלט מהמתחרים ולהגביר את המכירות, ספק שירותים נוספים כמו שילוב בית חכם או ניטור מרחוק.
אם אתה רוצה להקים עסק להתקנת מצלמות אבטחה, זה הזמן הטוב ביותר. זה לא רק תעשייה פורחת, אלא גם אחד כי הוא בשל עם הזדמנות עבור אלה מוכנים לשים את העבודה.

בעשור שבין 2021 ל-2030, מחקרים ושווקים חזו כי שוק שירותי האבטחה המנוהלים ברחבי העולם יגדל בשיעור של 12.8% ויגיע ל-77.01 מיליארד דולר.
מספר משקי הבית ומפעלי המשרדים המשקיעים במצלמות אבטחה ממשיך לגדול. לכן, פתיחת עסק להתקנת מצלמות אבטחה היא בבירור סיכוי משתלם.
מאמר זה מספק מדריך מקיף כיצד להקים עסק להתקנת מצלמות אבטחה.
מהן הדרישות החיוניות של עסק התקנת המצלמה?
הנה רשימה של דרישות שיש לקחת בחשבון בעת פתיחת עסק להתקנת מצלמות.
1. ידע בטכנולוגיה ומערכות חשמל
כדי להקים עסק מוצלח להתקנת מצלמות אבטחה, עליכם להבין את מערכת החשמל של המצלמה ואת הטכנולוגיה שלה.
אם אינך מומחה בתחומים אלה, קל לעשות טעויות שעלולות לפגוע בחיווט במקום המגורים או במקום העסק בו אתה עובד.
לכן, למידה על טכנולוגיה זו חיונית לפני פתיחת עסק חדש.
לאמן את עצמך על ידי השתתפות בבית הספר הטכני ולקחת קורסים על מערכות חשמל או תוכניות הכשרה פרטית קצין הביטחון. אלה יעניקו לך ידע ממקור ראשון אודות התקנת מצלמות מערכת אבטחה בבתי מגורים ובמקומות עסקיים.
2. תוכנית פיננסית
אתה חייב להחליט כמה הון אתה צריך להשיק את העסק שלך. אתה רוצה לקבל מספיק כסף כדי לרכוש את הציוד הדרוש וציוד ולשווק את ההצעות שלך לפני שאתה מרוויח כל ההכנסות.
3. מתקן אחסון
כאשר יש לך מלאי של אספקה, זה חיוני כדי לשמור אותם במקום כגון מחסן.
חשוב גם לעקוב אחר המלאי שלך כדי לוודא שהכל מטופל ושאף אחד לא ממלא יתר על המידה או מחליף פריטים.
4. מוניטין טוב
כדי להשיג לקוחות חדשים, בעל רקע נקי ומוניטין טוב הוא חיוני. כדי לצמוח, עסק זקוק ללקוחות. וכדי לשמור על לקוחות, זה חיוני כדי לבנות רשת חזקה יש אמינות.
דברים אלה יגרמו ללקוחות יותר לסמוך עליך עם האבטחה הביתית והעסקית שלהם.
5. ניהול כוח אדם
ניהול כוח אדם
ההיבט החשוב ביותר של ניהול כוח העבודה שלך הוא להבטיח כי כל העובדים לעבוד לקראת אותן מטרות. זה יהפוך את כל הצוות לפרודוקטיבי יותר ויעזור לך להרחיב את העסק שלך מהר יותר.
אתה גם צריך להיות מסוגל לתזמן את התקנת מצלמת המעקב כראוי. המשמעות היא שחברת התקנת המצלמה שלך צריכה להיות בעלת מערכת אמינה למעקב אחר ההתקדמות של כל התקנת מצלמת מעקב. זה יעזור לך לראות מי עושה מה ומתי הם צפויים לסיים את המשימות שלהם.
8 שלבים להפעלת עסקי התקנת מצלמות אבטחה
מדריך שלב אחר שלב לפתיחת עסק להתקנת מצלמות מעקב.
1. לערוך מחקר שוק
לפני פתיחת עסק, ערכו מחקר נכון של שוק היעד והתעשייה כדי להבטיח שהשירות הספציפי שלכם מבוקש. אתה צריך גם להעריך את הגיאוגרפיה המקומית שלך כדי להבטיח מספיק צרכנים לתמוך בעסק שלך.
כמו כן, אל תפספסו את ניתוח הנוף התחרותי של הענף שלכם.
2. יצירת תוכנית עסקית
תוכנית עסקית לעסקי התקנת מצלמות אבטחה
עסקים עם תוכנית עסקית רשמית הם 30% יותר סיכוי לגדול במכירות להכפיל את הרווחים שלהם.
פתיחת עסק להתקנת מערכות מעקב היא רעיון נהדר. עם זאת, זה יכול להיות מסוכן אם אין לך תוכנית עסקית מקיפה. אתה צריך תוכנית שאומרת לך את היעדים שאתה רוצה להשיג ואת הצעדים שעליך לנקוט כדי להגיע לשם.
תוכנית עסקית אינה עוסקת רק בהיבטים הפיננסיים של הקמת חברת התקנת מערכות מעקב משלך. זה כולל גם מידע על פעולות, שיווק, מכירה ותחומים חיוניים אחרים של דאגה לכל בעל עסק.
GettyImages 1192103258

GettyImages 1192103258

untitled design 34

untitled design 34

כעסק התקנת מצלמות מעקב, יהיה עליך להפחית את העלויות הכרוכות בלוגיסטיקה, כולל עלויות הנסיעה של כוח האדם והציוד שלך. זה מה שאתה צריך לשקול בעת בחירת האזור שאתה רוצה להתקין מצלמות אבטחה עבור.

כמובן, בעלי עסקים קטנים חייבים לבחור מיקום שבו אתה יכול למצוא בשפע לקוחות פוטנציאליים.
4. קבלת רישיון וביטוח
מקבל מכוסה הוא הצעד הראשון בניהול עסק רווחי. בהתאם לעסק שלך ואת הכללים באזור שלך, זה חיוני כדי לקבל את הרישיונות המתאימים וכיסויים ביטוחיים.
לאחר שתחליט על מבנה עסקי, שוחח עם מומחה ביטוח מקומי על הכיסוי שלך, דרישות רישוי נוספות פוטנציאליות והאפשרויות הטובות ביותר עבורך.
5. צור קשר עם ספקים
בעת הפעלת עסק התקנת מצלמות אבטחה, בחירת הספק המתאים לציוד שלך חיונית לניהול העסק שלך בצורה חלקה.
ספק אמין עם שפע של ספקי גיבוי הוא הבחירה הטובה ביותר במקרה חירום. כתוצאה מכך, יהיו לך אפשרויות אם משהו משתבש.
6. לשכור עובדים
שכור עובדים לפתיחת עסק להתקנת מצלמות אבטחה
כדי לנהל עסק מצליח, תצטרך להעסיק עובדים מוסמכים.
כדי להתקין את המצלמה, תצטרך שני סוגים בסיסיים של עובדים: מי לבקר לקוחות ולהכין תוכניות על פי הצרכים שלהם ומי להתקין את המוצר. בנוסף, עליך להיפגש עם לקוחות בתחילה כדי להבין טוב יותר את דרישות התעשייה הסטנדרטיות.
7. הגדר נוהל הפעלה סטנדרטי (סופ)
לפני שתקבל את ההזמנה הראשונה שלך, צור נוהל הפעלה סטנדרטי (סופ). כדי למלא הזמנה כאשר היא ממוקמת, צור תחילה תרשים זרימה.
כמו כן, בחר שם בולט ומתאים לעסק שלך. צור אתר אינטרנט ובדוק אם שם הדומיין זמין לפני רכישתו. כלול מידע בסיסי באתרי האינטרנט שלך, כגון פרטי התקשרות והשירותים שאתה מציע.
8. לקדם את המוצרים שלך
כעסקים קטנים, חשוב לשקול כיצד תקדם את השירותים שלך. אסטרטגיה שיווקית חיונית למשיכת לקוחות חדשים ולשמירה על קהל הלקוחות הנוכחי שלך.
מינוף מדיה חברתית באמצעים אורגניים ובתשלום כדי להשיג לידים איכותיים ולטפח לידים אלה ללקוחות משלמים הוא ההימור הטוב ביותר שלך. צור תוכן אורגני לבניית מותג אישי ולפרסם ברשתות החברתיות ובמודעות מקומיות. אתה רוצה ליצור מודעות שלקוחות פוטנציאליים ירצו להגיב עליהן.
אתגרים העומדים בפני עסקי התקנת אבטחה
להלן האתגרים הנפוצים ביותר שעסקים בהתקנת מערכות אבטחה מתמודדים איתם.
לא ניתן להשיג מטרות התקנה
אחד האתגרים הגדולים ביותר שעסקי התקנת אבטחה מתמודדים איתם הוא שהם לא יכולים להשיג יעדי התקנה—עשו כמה שיותר התקנות מערכות מצלמה כפי שהיו רוצים. מכיוון שהלקוחות רוצים להשיג את מערכת מצלמות האבטחה שלהם במהירות האפשרית, עליכם לבצע באופן אידיאלי מספר גבוה של התקנות ביום אחד.
אבל זה לא קורה בגלל בעיות תכנון מסלול ותזמון לא תקינות, מה שמוביל להתקנות איטיות. ביטול תלות ידנית והסתמכות על אוטומציה כדי לתכנן ביסודיות את המסלולים שלך ולתזמן את הפגישות שלך יקל על ביצוע עבודות נוספות ביום אחד.
זמן ההגעה המשוער של העובד אינו ידוע ללקוחות
זמן הגעה לא ידוע פירושו שהלקוחות שלך לא יהיו נוכחים באתר ההתקנה כאשר העובדים שלך מגיעים. זה מוביל לדחיית ההתקנה, אובדן לקוחות פוטנציאליים והכנסות, והפסדים.
זמן ההגעה המשוער של העובד אינו ידוע בגלל תזמון לא תקין. ייתכן שהם לא סיימו את המשימה הקודמת כאשר הם היו אמורים או אולי נפגשו כמה אילוצים על הכביש כי אתה לא בחשבון בעת ביצוע תכנון ידני.
בזבוז דלק
התקנת מערכות אבטחה דורשת נהיגה יעילה ממיקום אחד למשנהו.
לעסק כמו שלך יכולות להיות מספר התקנות ביום, ורוב העסקים מאבדים דלק מכיוון שהם עוברים מסלולים ארוכים יותר או חוזרים על אותו מסלול (בגלל היעדר תכנון מסלול רב-עצור). זה מוסיף עד כמות משמעותית של בזבוז כסף לאורך זמן.
דברים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מצלמה
אתה לא יכול לפספס את אלה בעת בחירת מצלמת טלוויזיה במעגל סגור:
מצלמה רזולוציה
הרזולוציה של מצלמת טלוויזיה במעגל סגור חשוב בעת רכישת מצלמות אבטחה לעסקים התקנה אבטחה. כדי לאפשר ללקוחות שלך לזהות אנשים או חפצים טוב יותר, תזדקק למצלמת טלוויזיה במעגל סגור המתעדת לפחות 1080 פני בחדות גבוהה או 4 קראט.
מסגרת שיעור של מצלמה
מסגרת שיעור של מצלמה
החלקות של סרטון מושפעת מקצב המסגרות שלו. סוג הלקוחות שאתה משרת יקבע את קצב הפריימים שאתה צריך. קצב פריימים גבוה יותר מייצר תמונה ברורה יותר ווידאו מוקלט חלק יותר, ואילו קצב פריימים נמוך יותר יוצר צילומים מוקלטים קטועים.
בחר מצלמת אבטחה עסקית התומכת בקצב פריימים מינימלי של 30 פריימים לשנייה אם אתה משרת לקוחות מסחריים טיפוסיים.
שדה הראייה
שדה הראייה של המצלמה, או זווית הראייה האופקית, קובע כמה קרקע המצלמה יכולה לכסות. שדה הראייה גדל עם זווית הצפייה.
חלק ממצלמות האבטחה העסקיות מציעות זוויות צפייה רחבות של יותר מ-60 מעלות ואפילו 180 מעלות לניטור אזורים גדולים יותר. בהתאם ללקוח שלך ואת גודל השטח שהם רוצים לפקח, להחליט איזה סוג של זווית צפייה עובד הכי טוב עבורם.
רחב דינמי טווח טכנולוגיה
טכנולוגיית טווח דינמי רחב היא תכונה חיונית של מצלמות אבטחה. לקוח לא יכול להבין את כל הפרטים כאשר אזור אחד של תמונה שנתפסו על ידי המצלמה הוא סופר כהה, ועוד הוא בהיר מדי.
מצלמות מעקב מאופשרות באופן אוטומטי מאזנות את התאורה כך שיוכלו לצלם תמונות חדות.
מודולי מצלמה
סוגי מצלמות האבטחה הנפוצים ביותר בשוק הם מצלמות הכיפה (מצלמת כיפה אינפרא אדומה לראיית לילה), מצלמות צריח ומצלמות כדורים.
הבנת ההבחנות בין שלושת סוגי המצלמות הללו יכולה לעזור לך לבחור איזה מודול אידיאלי עבור הלקוח שלך מכיוון שהם שונים במובנים רבים. מצלמות כיפה ומצלמות צריח מציעות עיצוב דיסקרטי יותר, בעוד שדגמי כדורים כוללים קוטר גדול יותר והתקנה קלה.
זיהוי תנועה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *