כללי

היכן למקם את מצלמת האבטחה הביתית שלך

מיפוי מיקום מצלמת האבטחה שלך הוא דרך מצוינת להפיק את המרב מהמצלמות שלך.
התקנת מצלמות יכולה להיות מסובכת, אז קח את הזמן ועשה זאת נכון. עבור אל המדריך שלנו צעד אחר צעד להתקנת מצלמת אבטחה לפרטים נוספים.
תחשוב כמו פורץ. כדי למצוא את הנקודות הקריטיות ביותר להצבת מצלמות אבטחה, נסה להסתכל על הבית שלך מנקודת מבטו של פורץ.
התקנת מצלמת הקן
שלנו אבטחת מצלמה מומחה התקנת קן מצלמת
בחירה אילו מצלמות אבטחה לקנות הוא דבר אחד; בוחר את המקומות הטובים ביותר כדי להתקין אותם הוא אחר. אפילו מומחים צריכים לבחור בקפידה את המקומות הטובים ביותר שנותנים הכי הרבה כיסוי. ועשינו הרבה מהבדיקות האלה עם 100 + המצלמות שהתקנו. אז, אנחנו כבר שולטים באמנות של הצבת מצלמות אבטחה כדי לקבל את הכיסוי ביותר ואת הערך מתוך המצלמות שלך. והיום אנחנו חולקים את הידע הזה איתך.

יש לנו קצת עבודה לפנינו, אבל אחרי המדריך הזה, יהיו לך את כל הפרטים שאתה צריך כדי להפיק את המרב ממצלמות האבטחה שלך.

טיפ מקצוען: רוב מצלמות האבטחה מיועדות להתקנת עשה זאת בעצמך. אבל אדט היא אפשרות טובה אם אתה רוצה התקנה מקצועית. קרא את סקירת האבטחה הביתית שלנו כדי לגלות מדוע יש להם את ההתקנה המקצועית הטובה ביותר.

ראשית הדברים הראשונים: בחירת המצלמות הנכונות
טעות נפוצה אחת היא קניית מצלמות אבטחה לפני שמחליטים היכן לשים אותן. אחרי הכל, מצלמות אבטחה מיועדות לסוגים שונים של התקנה. עליכם לבחור מותג המציע סגנונות מצלמה ושיטות התקנה שונות. מותגים אלה הם ההמלצות הטובות ביותר שלנו:

לוגו של לורקס
דירוג העורך:
9.6
/10
הצג חבילות
טבעת-אבטחה-לוגו-ללא רקע
דירוג העורך:
9.5
/10
צפה באמזון
ארלו
דירוג העורך:
8.8
/10
הצג חבילות
היכן להתקין מצלמות אבטחה
השאלה הראשונה שיש לענות עליה היא, היכן כדאי להתקין את מצלמות האבטחה שלך? להלן כמה אזורים משותפים להצבת המצלמות שלך:

דלתות וחלונות בקומת הקרקע: רוב הזמן, פורץ רוצה להיכנס לבית שלך באו

Nest Cam Install Outside 1024x576

Nest Cam Install Outside 1024×576

Lorex Cam 768x432

Lorex Cam 768×432

תו אופן שאתה עושה. וזה דרך דלתות בקומת הקרקע. ובכן, פורצים להיכנס דרך חלונות, מדי. זו הסיבה שחשוב שיהיו מצלמות על כל הדלתות והחלונות שלך בגובה הקרקע, הן בבית והן מחוצה לו.
העורך שלנו בודק את מיקום המצלמה ואת איכות הווידיאו של פרו המצלמה החיצונית של ויוינט
העורך שלנו בודק את מיקום המצלמה ואת איכות הווידיאו של פרו המצלמה החיצונית של ויוינט
מדרגות ראשיות או מסדרון: הצב מצלמה בכל אזור שבו פורצים יצטרכו לעבור כדי לגשת לרוב הבית שלך. סביר להניח שזהו מסדרון בקומה הראשונה או גרם מדרגות ראשי לקומה העליונה.
אזורים משותפים: ייתכן שתרצה גם לאבטח אזורים שבהם אתה משתמש על בסיס יומי, כמו סלון או מטבח. זה נותן לך עיניים על האזורים הנסחרים ביותר של הבית שלך.
שביל הגישה: אנו ממליצים להציב מצלמה חיצונית כך שתוכל לצפות לאורך כל שביל הגישה שלך. פורצים יצטרכו לרוב לחצות את שביל הגישה כדי להתקרב לדלת הכניסה.

לידיעתך: האם חשבת להשתמש במצלמה פנימית כדי לפקח על החלק החיצוני של הבית שלך דרך חלון? אנו ממליצים נגד זה! מצלמות פנימיות עם זיהוי תנועה רגיש לפיר אינן פועלות דרך חלונות זכוכית. לכן, הקפידו להשתמש במצלמות חיצוניות לאזורים החיצוניים בביתכם.

מקומות אופציונליים להתקנת מצלמות אבטחה
יש עוד כמה נקודות שכדאי לשקול להציב מצלמת אבטחה. אבל, כתמים אלה באמת תלוי הפריסה של הבית שלך. אז, הנה כמה מן המקומות שאתה צריך להתקין מצלמות כדי להתאים את הצרכים של הבית שלך:

חצר: אבטח את החצר הקדמית והאחורית שלך באמצעות מצלמות חיצוניות. גנבים משתמשים בחצר שלך כמקום מסתור כדי לצאת מהעין מהרחוב. כשיש שיחים או עצים מגודלים, קל עוד יותר לגנבים להסתתר.
קומה שנייה: האם אתה שומר תכשיטים או פריטים יקרים אחרים למעלה? אנו ממליצים להשתמש במצלמה פנימית כדי לאבטח את המסדרון הראשי בקומה השנייה. זוהי דרך מצוינת לקבל יותר ראיות וידאו אם אי פעם צריך לעזור למשטרה לפתור פריצה בבית שלך. אבל, זה עדיין נמנע חששות הפרטיות שמגיעים עם הצבת מצלמות חדרי שינה או חדרי אמבטיה.
מרתף: אינך צריך לפקח על המרתף שלך כמו מפלס הקרקע ומחוץ לביתך. אבל אם אתה מאחסן משהו בעל ערך במרתף שלך, הוספת מצלמת אבטחה שם לא יכולה להזיק. אנחנו אוהבים לכוון את שלנו לדלת שבין המרתף למוסך שלנו. זה מכסה נקודת כניסה נוספת שגנב עשוי להשתמש בה.
מוסכים או בניינים מנותקים: סביר להניח שאתה שומר את המכונית שלך במוסך שלך. וכולנו יודעים שמכוניות הן בעלות ערך. אם אתה מאחסן את הכלים שלך באותו מוסך, זה רק מוסיף לערך שם. לכן, אנו מציעים להתקין מצלמה במוסך שלך כדי לשמור על פריטים יקרים אלה. אתה תמיד יכול להשיג מאריך טווח או להשתמש במצלמה שאינה זקוקה לאינטרנט אלחוטי אם האינטרנט האלחוטי שלך לא יכול להגיע למוסך שלך. עיין בסקירה שלנו על הקישור מחדש עבור למצלמה שאינה דורשת אינטרנט אלחוטי.
איפה לא למקם מצלמות אבטחה
אין ספק שמצלמות אבטחה שימושיות לניטור הבית שלך. אבל יש כמה מקומות שאתה פשוט לא צריך לשים אותם. לרוב זה נובע מדאגות משפטיות ופרטיות. כך או כך, הנה רשימת המקומות שלנו שאסור להכניס מצלמות לביתכם:

רכוש השכן: חוקי המדינה שלך עשויים לאסור עליך להשתמש במצלמות שיכולות לראות את החצר או הבית של השכן שלך. ודא שמצלמות האבטחה שלך יכולות לראות רק את הבית שלך ולא את בית השכנים שלך.
חדרי שינה: למרות שאתה יכול לאחסן חפצי ערך בחדר השינה שלך, עדיף להשאיר מצלמות אבטחה בחוץ מסיבות פרטיות. מצלמות יכולות להיפרץ, והאקרים יכולים להשתמש בצילומים נגדך.
חדרי אמבטיה: אותו דבר לגבי חדרי אמבטיה. זה לא כמו פורץ היה מקבל הרבה מהשירותים שלך בכל מקרה. מה הם הולכים לעשות, לגנוב את השירותים שלך? אז, יש מעט או שום סיכון לעזוב את האזור הזה ללא פיקוח. ואנחנו בטוחים שגם האורחים שלכם יעריכו את זה.
גורמים אחרים שיש לקחת בחשבון
אתה צריך לחשוב על יותר מאשר רק מה חדרים אתה רוצה לשים את המצלמות שלך. להלן גורמי מפתח נוספים שיש לחשוב עליהם:

מצלמת הלורקס מונחת על שולחן המעבדה של מצלמת האבטחה שלנו
מצלמת הלורקס מונחת על שולחן המעבדה של מצלמת האבטחה שלנו
גלוי לעומת מוסתר: במרחב האבטחה הביתי, יש קצת ויכוח אם כדאי להסתיר את המצלמות שלך או להשוויץ בהן. בסקר שנערך בקרב 86 אסירים המרצים זמן פריצה, הם עדיין לא הצליחו להבין אם ראיית מצלמה תעצור אותם או תעודד אותם. בעוד שחלק מהפורצים אמרו שהם ימנעו מבתים עם מצלמות, חלקם ראו בהם סימן לכך שבבית יש חפצי ערך.1 כשזה מגיע לזה, אין כאן תשובה מושלמת. אז, תצטרך להחליט בעצמך אם אתה רוצה להסתיר את המצלמות שלך או לא.
עמידות: מצלמות חיצוניות צריכות להיות מסוגלות לעמוד במזג האוויר. ורוב המצלמות לא מגיעות עם כיסוי מה שאומר שהן ייפגעו מגשם, שלג וברד. זה גם משאיר אותם פתוחים לאבק ופסולת. לכן, וודא שהמצלמות החיצוניות החשופות שלך יכולות להחזיק מעמד בכל מזג אוויר שעירתך עשויה לזרוק עליה. התבונן בטווחי הטמפרטורות ובדירוגי הקניין הרוחני של המצלמות שבחרת כדי לוודא שהן יחזיקו מעמד. לרשימת המצלמות העמידות ביותר שלנו, בדוק את המצלמות החיצוניות הטובות ביותר לשנת 2024.
השתקפות ובוהק: בחדרים שטופי שמש, חדרים עם מראות, או כל חלל בחוץ, שימו לב לכל ההשתקפויות והמבטים. אלה יכולים באמת לעכב את איכות הצילומים של המצלמות שלך. עבור מצלמות חיצוניות, אנו מציעים לך לקבל מצלמה עם טווח דינמי גבוה. תכונה זו מורידה את השפעת הבוהק מהשמש. (קרא את הסקירה שלנו של ארלו פרו 3 או את מנת המשכל של מצלמת הקן שלנו בחוץ כדי ללמוד על כמה מצלמות חיצוניות נהדרות עם מצלמות רשת.)
מספר כולל של מצלמות: כל מצלמה המשתמשת באינטרנט אלחוטי יכולה להשפיע על מהירויות האינטרנט שלך. אז היזהרו מכמה מצלמות שתבחרו לקנות שפועלות באינטרנט אלחוטי. אתה יכול גם לבחור לקבל נתב שני רק עבור המצלמות שלך. זה מונע מהם לאכול את כל מהירות הרשת שלך (וסמוך עלינו, גם הילדים המתבגרים שלך יודו לך).
קרבה לחפצים יקרי ערך: כמובן שפורצים מחפשים את הפריטים היקרים ביותר בביתכם. אז איפה אתה מאחסן את הפריטים החשובים ביותר שלך צריך להגיד לך איפה אתה צריך מצלמות ביותר. אבל, מה הפריט היקר ביותר בבית לגנב? לא, זה לא שמלת הכלה הישנה שלך מ 1980 של, למרות כמה זה אומר לך. במקום זאת, הלשכה לסטטיסטיקה של המשפטים מגלה כי 34 אחוז מהפורצים לקחו מכשירי חשמל ביתיים או אלקטרוניקה ניידת כמו טלוויזיות. בינתיים, 31 אחוז לקחו דברים קטנים יותר כמו מפתחות, תכשיטים, שעונים, פרוות, מזוודות, תיקים ובגדים.2 כשחזרו לאסירים שנסקרו, הפריטים שהם הכי רצו לגנוב היו אלקטרוניקה, מזומנים, תכשיטים וכרטיסי אשראי. אחריהם עקבו מקרוב אקדחים ואספנות.
מחוץ להישג ידם של עבריינים: מעל לכל, נסה למקם את המצלמות שלך במקום בו עבריין אינו יכול להשבית או להרוס אותן. כמה פושעים עשויים לנסות לגנוב אותם מדי. יש לנו כמה טיפים כיצד לעשות זאת, מה שמוביל אותנו לסעיף הבא שלנו…

טיפ למקצוענים: יש לך מנעולים בדלתות הבית שלך, אבל למה שלא תנעל את חפצי הערך שלך? אולי עדיף לאחסן כמה פריטים בכספת. זה יכול להיות גם שווה את זה לשים מנעולים על ארונות או חדרים עם פריטים יקרי ערך.

טיפים להצבה ושימוש במצלמות אבטחה
בשנים שלנו של בדיקת כל מצלמות האבטחה הביתיות האחרונות, למדנו הרבה לקחים. פעם אחת הבוהק והאבקה היו כל כך גרועים שזה עיוור את המצלמות שלנו לגמרי. בפעם אחרת, אנחנו פשוט בחרנו מיקום רע עבור המצלמה עם טון של כתמים עיוורים, בעצם משאיר את חפצי הערך שלנו תופס. אפילו הרכבנו מצלמות מחוץ לאזור האינטרנט האלחוטי שלנו! למרבה המזל, אתה יכול ללמוד מהטעויות שלנו.

ערכנו רשימה של כמה שיטות עבודה מומלצות שעוזרות לנו להימנע מלחזור על הטעויות שלנו. לכן אנחנו קוראים להם שיעורים. הנה רשימת שיטות העבודה המומלצות שלנו להצבה ושימוש במצלמות האבטחה שלך:

העורך שלנו מתקין את הקישור מחדש תוך כדי בדיקת מצלמות קישור מחדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *